Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1977        

 

6-mrt

GELEEN  Baan

 

 

P.Gilissen

Maastricht

ALESSI

13-mrt

GELEEN  Baan

 

 

J.Fooy

Maastricht

 

20-mrt

GELEEN  Baan

 

 

P.Gilissen

Maastricht

ALESSI

27-mrt

NEDERWEERT

 

 

J.Adriaans

Haps

VIVO

3-apr

ELL

 

 

A.Montforts

Susteren

K.I.B.

7-apr

GELEEN  Baan

 

 

G.Hoofwijk

Buchten

 

10-apr

BERGEIJK

 

 

J.van de Berg

Oploo

VIVO

11-apr

HAELEN

 

 

J.van de Berg

Oploo

VIVO

11-mei

GELEEN Baan

 

 

J.Fooy

Maastricht

 

14-apr

GELEEN Baan

 

 

P.Hawinkels

Montfort

 

15-mei

SCHILDE  België

 

 

H.Moonen

Udenhout

VIVO

16-apr

MILL

 

 

J.Beurskens

Haelen

TIM-OIL

16-apr

GELEEN Baan

 

 

J.Fooy

Maastricht

 

17-apr

SWALMEN

 

 

A.Montforts

Susteren

K.I.B.

18-apr

GELEEN Baan

 

 

L.Hoogeveen

Schaesberg

 

24-apr

ASTEN

Semi-Klassieker

 

J.van Kessel

Deurne

IND.

24-apr

ASTEN

Ploegenklassement

 

Ploeg TIM-OIL

Roermond

TIM-OIL

30-apr

DIERGAARDE

 

 

J.Drummen

Valkenburg

K.I.B.

1-mei

TEGELEN

 

 

A.Montforts

Susteren

K.I.B.

4-mei

GELEEN Baan

 

 

P.Gilissen

Maastricht

ALESSI

8-mei

OOSTRUM

 

 

Jac Spetgens

Someren

IND.

14-mei

BAARLO-Jubileum

Ploegentijdrit

 

 TIM -OIL

Roermond

TIM-OIL

15-mei

BAARLO-Jubileum

Rit in Lijn

 

J.Drummen

Valkenburg

K.I.B.

15-mei

BAARLO-Jubileum

Ploegenklassement

 

Ploeg K.I.B.

Overpelt B.

K.I.B.

15-mei

BAARLO-Jubileum

Eindklassement

 

J.Drummen

Valkenburg

K.I.B.

19-mei

VIERLINGSBEEK

 

 

H.Mackintosh

Zd Afrika

PEUGEOT

22-mei

OSPEL

Bedevaart

 

J.Drummen

Valkenburg

K.I.B.

22-mei

GELEEN Baan

 

 

J.Smeets

Genhout

 

27-mei

GELEEN Baan

 

 

J.Hannen

Baexem

CARIS

30-mei

HINGEN

 

 

H.Verhoeven

Helmond

ALESSI

1-jun

GELEEN Baan

 

 

P.Gilissen

Maastricht

ALESSI

4-jun

GELEEN Baan

 

 

J.Alberts

Geleen

IND.

5-jun

Omloop v. h. Maasdal

Klassieker

 

J.Drummen

Valkenburg

K.I.B.

5-jun

Omloop v. h.Maasdal

Ploegenklassement

 

K.I.B.

Overpelt B.

K.I.B.

6-jun

TUNGELROY

 

 

J.van Boxtel

Mill

VIVO

10-jun

Pijl van Limburg

1e etappe Tijdrit

 

H.Beurskens

Tegelen

VIVO

11-jun

Pijl van Limburg

2e etappe

 

A.Montforts

Susteren

K.I.B.

12-jun

Pijl van Limburg

3e etappe

 

A.Montforts

Susteren

K.I.B.

12-jun

Pijl van Limburg

Eindklassement

 

J.van de Berg

Oploo

VIVO

12-jun

Pijl van Limburg

Ploegenklassement

 

Ploeg K.I.B.

Overpelt B.

K.I.B.

13-jun

GELEEN Baan

Zesdaagse

Ma

 

 

 

11-jun

Ronde van IERLAND

Proloog Dublin 3.2 km.


H.Willer 

Duitsland


11-jun

Ronde van IERLAND

1e et.Dublin-Carrickmacross 140 km.


I.Chelpakov

USSR


12- jun

Ronde van IERLAND

2e et. Carrickmacross-Boyle 146 km.


D.Devine

Ierland


13-jun

Ronde van IERLAND

3e et. Boyle-Nenagh  163 km.


H.Crins

Beesel

NWB Ned.

14-jun

Ronde van IERLAND

4e et. Nenagh-Castle-Island 130 km.


S.Kennedy

Ierland


15-jun

Ronde van IERLAND

5e et.Castle-Island-Macroom 146 km.


I.Gubaldulin

USSR


16-jun

Ronde van IERLAND

6e et Macroom-Clonmel 150 km.


I.Lavrouchkin

USSR


17-jun

Ronde van IERLAND

7e et.Clonmel-Courtown 140 km.


I.Lavrouchkin

USSR


18-jun

Ronde van IERLAND

8e et. Courtown-Newbridge  131 km.


I.Gubaldulin

USSR


19-jun

Ronde van IERLAND

9e et. Newbridge-Dublin 96 km.


I.Lavrouchkin

USSR


19-jun

Ronde van IERLAND

Eindklassement


I.Lavrouchkin

USSR


19-jun

Ronde van IERLAND

Ploegenklassement


Sovjet Unie

USSR


14-jun

GELEEN Baan

Zesdaagse

Di

G.Hoofwijk

Buchten

IND.

15-jun

GELEEN Baan

Zesdaagse

Wo

T.Klingenstein

Geleen

IND.

16-jun

GELEEN Baan

Zesdaagse

Do

H.de Hey

Heerlen

LEENEN

17-jun

GELEEN Baan

Zesdaagse

Vr

G.Hoofwijk

Buchten

IND.

18-jun

GELEEN Baan

Zesdaagse

Za

W.v.d. Hulst

Geleen

IND.

18-jun

GELEEN Baan

Zesdaagse Tijdrit

Za

H.de Hey

Heerlen

LEENEN

18-jun

GELEEN Baan

Zesdaagse Eindwinnaar

Za

H.de Hey

Heerlen

LEENEN

19-jun

BAEXEM

 

 

M.Ramaekers

Weert

K.I.B.

23-jun

GELEEN Baan

 

 

G.Hoofwijk

Buchten

IND.

26-jun

WANROY

 

 

J.Beurskens

Haelen

TIM-OIL

3-jul

MAASTRICHT

NWB Kampioenschap   St.Pieter

 

F.Steuten

Weert

LAKO

9-jul

GELEEN Baan

 

 

J.Alberts

Geleen

IND.

10-jul

HAPS

 

 

C.Vriens

Helmond

 

14-jul

GELEEN Baan

 

 

J.Fooy

Maastricht

 

17-jul

EGCHEL

 

 

A.Montforts

Susteren

K.I.B.

23-jul

GELEEN Baan

Afvallingswedstrijd

 

M.Ramaekers

Weert

K.I.B.

23-jul

GELEEN Baan

 

 

J.Alberts

Geleen

IND.

28-jul

MONTFORT

Sponsor kampioenschap   Afv.Wedstr.

 

J.Beurskens

Haelen

TIM-OIL

29-jul

MONTFORT

Sponsor kampioenschap   Sprint

 

H.Greijmans

Weert

K.I.B.

30-jul

MONTFORT

Sponsor kampioenschap   Criterium

 

J.van Pol

Montfort

TIM-OIL

30-jul

MONTFORT

Eindklassement

 

Ploeg TIM -OIL

Roermond

TIM-OIL

31-jul

BAARLO

Baankamp.Afvallingswedstrijd

 

H.de Hey

Heerlen

LEENEN

31-jul

BAARLO

Baankamp.50 K.M.

 

J.van Kessel

Deurne

IND.

31-jul

BAARLO

Baankamp.Klassementswedstr.

 

J.van Pol

Montfort

IND.

31-jul

BAARLO

Baankamp.Eindklassement

 

J.Beurskens

Haelen

TIM-OIL

4-aug

GELEEN Baan

 

 

P.Lacroix

Stein

IND.

7-aug

BEEGDEN

 

 

J.Adriaans

Haps

VIVO

8-aug

KELPEN

 

 

M.Ramaekers

Weert

K.I.B.

14-aug

WEERT  Fatima

 

 

H.Verhoeven

Helmond

ALESSI

21-aug

BELFELD

 

 

H.Crins

Beesel

VIVO

28-aug

ROGGEL

 

 

H.Crins

Beesel

VIVO

5-sep

MEIJEL

 

 

A.Montforts

Susteren

K.I.B.

11-sep

VALKENBURG  Cauberg

Europees   kampioenschap   19 +

 

K.Sels

België

IND.

11-sep

VALKENBURG  Cauberg

Europees   kampioenschap   27 +

 

A.Kesters

België

FATIMA

11-sep

VALKENBURG  Cauberg

Europees   kampioenschap   34 +

 

J.Vervecken

België

IND.

12-sep

STRAMPROY

 

 

J.Ramaekers

Weert

KOTI

24-sep

EINDHOVEN

Memorial Wim Ivits

 

H.Greijmans

Weert

K.I.B.

25-sep

WESSEM

 

 

P.Gilissen

Maastricht

ALESSI

27-sep

GEETBETS België



H.Crins

Beesel

VIVO

1-okt

GELEEN Baan

 

 

J.van Boxtel

Mill

VIVO

14-sep

KONINGSBOSCH

Limburgs   Kampioenschap Politie

 

H.Kuipers

Echt

IND.

13-aug

REUTJE

AFGELAST Ernstige val Wil Ivits

 

x

x

 

13-jul

RONDE v. IERLAND

3e etappe

 

H.Crins

Beesel

VIVO

 

TIENEN  België

 

 

J.Adriaans

Haps

VIVO

 

BELGIE

 

 

A.Pieters

Eindhoven

LEENEN

 

LE HAVRE  FR.

2e etappe

 

F.Steuten

Weert

TIM-OIL

 

 

 

 

 

 

 

4-sep

WANROY

Clubkampioenschap

1

Voorwaarts

Montfort

 

 

 

 

 

J.v.Pol

 

 

 

 

 

 

P.Hawinkels

 

 

 

 

 

 

J.Beurskens

 

 

 

 

 

 

H.Papen

 

 

 

 

 

 

A.Montforts

 

 

 

 

 

2

Oost Brabant

Wanroy

 

 

 

 

3

Snelle Sprong

Belfeld

 

 

 

 

4

DTS

Deurne

 

 

 

 

5

Maastrappers

Horn

 

30-jul

MONTFORT

Sponsor Kampioenschap

1

Tim-Oil

Roermond

 

 

 

 

2

K.I.B.

Overpelt

 

 

Jaarklassement

 

3

Alessi

Doetinchem

 

1

Jef Drummen

Valkenburg

4

VIVO

Weert

 

2

Ad Montforts

Susteren

5

Leenen

Someren

 

3

Jo van Pol

Montfort

6

Salentijn

Roermond

 

4

Han Verhoeven

Helmond

 

 

 

 

5

Jac Beurskens

Haelen

 

 

 

 

6

Herman Crins

Beesel

 

 

 

 

7

Jan Adriaans

Haps

 

 

 

 

8

Huub Greijmans

Weert

 

 

 

 

9

Henk de Hey

Heerlen

 

 

 

 

10

Fred Scheres

Posterholt

 

 

 

 

11

Jac Spetgens

Someren

 

 

 

 

12

Cor Vriens

Helmond

 

 

 

 

13

Tjeu Ramaekers

Weert

 

 

 

 

14

Henk Papen

Saeffelen  Dld.

 

 

 

 

15

Jan van de Berg

Oploo

 

 

 

 

16

Wim Ivits

Eindhoven

 

 

 

 

17

Fons Steuten

Weert

 

 

 

 

18

Jan van Boxtel

Mill

 

 

 

 

19

Jac van Kessel

Deurne

 

 

 

 

20

Bert van Zantvoort

Weert

 

 

 

 

21

Peter Hawinkels

Montfort

 

 

 

 

22

Harrie Beurskens

Tegelen

 

 

 

 

23

Marcel Nelis

Hulsberg

 

 

 

 

24

Jo Vrancken

Linne

 

 

 

 

25

Henk Arts

Wanroy

 

 

 

 

    

             Verslaggever Wiel Verheesen in gesprek met Fons Steuten