Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1978

 

19-mrt

NEDERWEERT

 

 

H.Crins

Beesel

ROEST

26-mrt

HAELEN 1

 

 

J.Drummen

Valkenburg

TIM-OIL

27-mrt

HAELEN 2

 

 

H.Papen

Saeffelen D.

TIM-OIL

2-apr

GELEEN  Baan

 

 

G.Hoofwijk

Buchten

 

4-apr

GELEEN  Baan

 

 

J.Jans

Sint Joost

 

6-apr

GELEEN  Baan

 

 

P.Gilissen

Maastricht

ALESSI

9-apr

MERUM

 

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

16-apr

KONINGSBOSCH

 

 

P.Janssen

Weert

 

19-apr

GELEEN  Baan

 

 

P.Gilissen

Maastricht

ALESSI

23-apr

WEERT IJzeren man

Semi-Klassieker

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

23-apr

WEERT IJzeren man

Ploegenklassement

 

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

23-apr

GELEEN  Baan

 

 

P.van de Wal

Geleen

 

26-apr

GELEEN  Baan

 

 

J.Dohmen

Geleen

 

28-apr

GELEEN  Baan

 

 

A.van Schijndel

Born

 

30-apr

TEGELEN

 

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

1-mei

WEERT  Boshoven

 

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

3-mei

GELEEN  Baan

 

 

A.van Schijndel

Born

 

4-mei

MONTFORT

 

 

J.Beurskens

Haelen

TIM-OIL

10-mei

GELEEN  Baan

 

 

J.Alberts

Geleen

 

15-mei

SINT-JOOST

 

 

J.Drummen

Valkenburg

TIM-OIL

18-mei

GELEEN  Baan

 

 

P.Gilissen

Maastricht

ALESSI

21-mei

THORN

Bedevaart

 

J.Drummen

Valkenburg

TIM-OIL

22-mei

TUNGELROY

 

 

B.van Zantvoort

Weert

 

23-mei

GELEEN  Baan

 

 

J.Ubachs

Amstenrade

 

24-mei

EINDHOVEN

Wil Ivits bokaal

 

M.Ramaekers

Ospel

ROEST

28-mei

DOENRADE

 

 

J.Gilissen

Maastricht

ALESSI

31-mei

GELEEN  Baan

 

 

H.Notermans

Grevenbicht

 

3-jun

GELEEN  Baan

 

 

P. van de Wal

Geleen

 

4-jun

Oml. v/h Maasdal

Klassieker

 

J.Drummen

Valkenburg

TIM-OIL

4-jun

Oml. v/h Maasdal

Ploegenklassement

 

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

7-jun

GELEEN  Baan

 

 

J.Dohmen

Geleen

 

9-jun

Pijl van Limburg

1e etappe Tijdrit

 

M.Ramaekers

Weert

ROEST

10-jun

Pijl van Limburg

2e etappe

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

11-jun

Pijl van Limburg

3e etappe

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

11-jun

Pijl van Limburg

Eindklassement

 

M.Ramaekers

Weert

ROEST

11-jun

Pijl van Limburg

Ploegenklassement

 

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

18-jun

BAEXEM

NWB Kampioenschap

 

C.Salentijn

Roermond

SALENTIJN

21-jun

GELEEN  Baan

 

 

Fr.Kuipers

Maasbracht

 

25-jun

NEERITTER

1e ronde

 

J.Beurskens

Haelen

TIM-OIL

28-jun

GELEEN  Baan

 

 

T.Fattizo

België

 

30-jun

BAARLO  Baan

Kampioenschap Sprint

 

J.Beurskens

Haelen

TIM-OIL

30-jun

BAARLO  Baan

Kampioenschap   Klassement

 

J.Beurskens

Haelen

TIM-OIL

30-jun

BAARLO  Baan

Kampioenschap   Afvalling

 

J.van Boxtel

Mill

VIVO

30-jun

BAARLO  Baan

Eindklassement

 

J.Beurskens

Haelen

TIM-OIL

1-jul

ZEELST

 

 

B.Knarren

Stein

BECKERS

2-jul

WANROY

 

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

6-jul

GELEEN  Baan

 

 

T.van Himbergen

Buchten

 

9-jul

VIERLINGSBEEK

 

 

J.Drummen

Valkenburg

TIM-OIL

16-jul

EGCHEL

 

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

18-jul

GELEEN  Baan

 

 

J.Alberts

Geleen

 

21-jul

GELEEN  Baan

 

 

H.Kuipers

Echt

 

22-jul

GELEEN  Baan

 

 

H.Kuipers

Echt

 

23-jul

VOERENDAAL

Europ.Kampioenschap   19 +

 

J.Ramaekers

Weert

VIVO

23-jul

VOERENDAAL

Europ.Kampioenschap   26 + 

 

B.van Zantvoort

Weert

IND.

23-jul

VOERENDAAL

Europ.Kampioenschap   35 +

 

A.Kesters

België

FATIMA .B

25-jul

GELEEN  Baan

 

 

P.Gilissen

Maastricht

ALESSI

26-jul

GELEEN  Baan

 

 

J.van Pol

Montfort

IND.

30-jul

MAASBRACHT

 

 

P.Gilissen

Maastricht

ALESSI

2-aug

GELEEN  Baan

 

 

T.Valke

Jabeek

 

5-aug

GELEEN  Baan

 

 

J.Dohmen

Geleen

 

5-aug

KELPEN

 

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

6-aug

KESSEL-EIK

 

 

J.Montforts

Susteren

TIM-OIL

9-aug

GELEEN  Baan

 

 

H.Cnoops

Maasbracht

 

9-aug

GELEEN  Baan

Afvallingsrace

 

P.Wilmsen

Schinnen

 

9-aug

ASTEN

 

 

H.Crins

Beesel

ROEST

10-aug

ECHT

Voorwedstrijd Profs

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

11-aug

GELEEN  Baan

 

 

T.van Himbergen

Buchten

 

12-aug

REUTJE St.O'berg

 

 

J.Bakker

Nederweert

WIJNANDS

13-aug

WEERT  Fatima

 

 

J.Montforts

Susteren

TIM-OIL

19-aug

GELEEN  Baan

 

 

J.Alberts

Geleen

 

19-aug

GELEEN  Baan

Tijdrit

 

J.Peeters 

Urmond

 

19-aug

JABEEK

N.K. Vrije renners 15   +

 

P.de Rooy

Terneuzen

 

19-aug

JABEEK

N.K. Vrije renners 25   +

 

P.de Bruine

Terneuzen

 

20-aug

BELFELD

 

 

H.Crins

Beesel

ROEST

24-aug

GELEEN  Baan

 

 

A. van Schijndel

Born

 

27-aug

BEEGDEN

 

 

J.Drummen

Valkenburg

TIM-OIL

24-aug

GELEEN  Baan

 

 

A.van Schijndel

Born

 

29-aug

GELEEN  Baan

 

 

J.Alberts

Geleen

 

1-sep

GELEEN  Baan

 

 

W.Sanders

Geleen

 

3-sep

ROGGEL

 

 

H.Crins

Beesel

ROEST

4-sep

MEIJEL

 

 

J.van Kessel

Deurne

VIVO

5-sep

GELEEN  Baan

 

 

W.van der Hulst

Geleen

 

7-sep

GELEEN  Baan

 

 

T. van Himbergen

Buchten

 

9-sep

GELEEN  Baan

 

 

T.van Himbergen

Buchten

 

10-sep

HEESCH

 

 

J.van Boxtel

Mill

VIVO

17-sep

HINGEN

 

 

A.Tulmans

Lommel B.

VIVO

19-sep

GELEEN  Baan

 

 

H.Cnoops

Posterholt

   

21-sep

GELEEN  Baan

 

 

J.Alberts

Geleen

 

24-sep

ITTERVOORT

 

 

J.Drummen

Valkenburg

TIM-OIL

27-sep

GELEEN  Baan

 

 

J.Ruyters

Geleen

 

1-okt

PAPENHOVEN

 

 

J.Montforts

Susteren

TIM-OIL

5-okt

GELEEN  Baan

 

 

J.Alberts

Geleen

 

8-okt

EINDHOVEN

Sponsorkampioensch.   Criterium

 

H.Greijmans

Weert

TIM-OIL

8-okt

EINDHOVEN

Sponsorkampioensch.   Pl.Tijdrit

 

Ploeg VIVO

Weert

VIVO

8-okt

EINDHOVEN

Eindklassement

 

Ploeg TIM-OIL

Roermond

TIM-OIL

 

BELGIË

 

 

J.Beurskens

Haelen

TIM-OIL

 

BELGIË

 

 

J.van Boxtel

Mill

VIVO

 

BELGIË

 

 

A.Pieters

Eindhoven

LEENEN

 

BELGIË

 

 

P.Gillissen

Maastricht

ALESSI

 

BELGIË

 

 

H.Crins

Beesel

ROEST

27-mei

LE HAVRE  FR.

Gr.prijs Le Havre 1e   etappe

 

H.de Hey

Heerlen

VIVO

10-sep

MONTFORT

Clubkampioenschap

1

W.Club Voorwaarts

Montfort

 

 

 

 

 

J.Drummen

 

 

 

 

 

 

J.Beurskens

 

 

 

 

 

 

F.Scheres

 

 

 

 

 

 

H.Papen

 

 

 

 

 

 

P.Hawinkels

 

 

 

 

 

 

H.Greijmans

 

 

 

 

 

2

W.Club Weert

Weert

 

 

 

 

3

DTS

Deurne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EINDHOVEN

Sponsor   Kampioenschap 

1

TIM-OIL

Roermond

 

 

 

 

2

VIVO

Weert

 

 

 

 

3

ROEST

Venlo

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

 

1

Jac van Kessel

Deurne

 

 

 

 

2

Jef Drummen

Valkenburg

 

 

 

 

3

Herman Crins

Beesel

 

 

 

 

4

Henk Papen

Saeffelen

 

 

 

 

5

Henk de Hey

Heerlen

 

 

 

 

6

Jac Beurskens

Haelen

 

 

 

 

7

Cor Vriens

Helmond

 

 

 

 

8

Bert van Zantvoort

Weert

 

 

 

 

9

Tjeu Ramaekers

Weert

 

 

 

 

10

Piet Gilissen

Maastricht

 

 

 

 

11

Jan van Boxtel

Mill

 

 

 

 

12

Jo Montforts

Susteren

 

 

 

 

13

Peter Hawinkels

Montfort

 

 

 

 

14

Armand Tulmans

Lommel B.

 

 

 

 

15

Fons Steuten

Weert

 

 

 

 

16

Ben Knarren

Stein

 

 

 

 

17

Fred Scheres

Posterholt

 

 

 

 

18

Cor Salentijn

Roermond

 

 

 

 

19

Jo van Seggelen

Budel-Schoot

 

 

 

 

20

Jos Ramaekers

Weert

 

 

 

 

21

Martin van Kessel

Deurne

 

 

 

 

22

Huub Greijmans

Weert

 

 

 

 

23

Piet Janssen

Weert

 

 

 

 

24

Leo Pots 

Deurne

 

 

 

 

25

Jos Gilissen

Maastricht

 

 

 

 


          Jac van Kessel wint onder grote belangstelling de voorwedstrijd van de profronde van Echt vóór                    Jac Beurskens en Henk de Hey