Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 1990

 

 8-mrt

WAANRODE B.


J.van Kessel

Deurne

SUPER

25-mrt

ZEELST

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

1-apr

MERUM

 

H.Steevens

Elsloo

SCHOENMAKERS

8-apr

EINDHOVEN Tongelre

 

P.Hindriks

Geleen

SUPER

15-apr

HAELEN

 

H.Maatje

Nuenen

SCHOENMAKERS

22-apr

SOMEREN-Heide

St.Jozef Semi-Klassieker

H.Maatje

Nuenen

SCHOENMAKERS

22-apr

SOMEREN-Heide

Ploegenklassement

Ploeg SCHOENMAKERS

Eindhoven

SCHOENMAKERS

29-apr

ECHT

 

P.Hindriks

Geleen

SUPER

6-mei

Hel van Brabant

Klassieker

E.van Bael

Lommel B.

Van TUEL

6-mei

Hel van Brabant

Ploegenklassement

SCHOENMAKERS

Eindhoven

SCHOENMAKERS

13-mei

DEURNE-De Snoerts

Semi-Klassieker

I.Velter

Baexem

EXPO

13-mei

DEURNE-De Snoerts

Ploegenklass.

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

20-mei

OOSTRUM

 

H.Hendrikx

Weert

Van TUEL

24-mei

LEEUWEN

 

E.Roebroek

Tönisvorst Dld.

EXPO

25-mei

Omloop der Peel

1e etappe

L.Didderen

Margraten

Van ESPEN  B

26-mei

Omloop der Peel

2e etappe

M.Cockx

Leuven  B.

Van ESPEN  B

26-mei

Omloop der Peel

3e etappe

J.van Kessel

Deurne

SUPER

27-mei

Omloop der Peel

4e etappe

J.van Kessel

Deurne

SUPER

27-mei

Omloop der Peel

Eindklassement

M.Cockx

Leuven  B.

Van ESPEN  B

27-mei

Omloop der Peel

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

3-jun

NEDERWEERT

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

4-jun

LIESSEL

8 van Liessel Semi-Klass.

H.van Bavel

St.Anthonis

SUPER

4-jun

LIESSEL

Ploegenklassement

Ploeg EXPO

Reuver

EXPO

10-jun

Pijl van Limburg

1e etappe Tijdrit

H.Nieuwdorp

Yerseke

EXPO

10-jun

Pijl van Limburg

2e etappe

J.van Kessel

Deurne

SUPER

11-jun

Pijl van Limburg

3e etappe

J.van Kessel

Deurne

SUPER

11-jun

Pijl van Limburg

Eindklassement

H.Nieuwdorp

Yerseke

EXPO

11-jun

Pijl van Limburg

Ploegenklassement

Ploeg EXPO

Reuver

EXPO

16-jun

NEERITTER

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

17-jun

DOENRADE

 

P.van de Laar

Eindhoven

SCHOENMAKERS

22-jun

Rog-Tour

1e etappe

H.Smits

Baarlo

De WACHT

23-jun

Rog-Tour

2e etappe

M.Engbersen

Venray

De WACHT

23-jun

Rog-Tour

3e etappe

M.Engbersen

Venray

De WACHT

24-jun

Rog-Tour

4e etappe Tijdrit

E.van Loon

Eindhoven

SCHOENMAKERS

24-jun

Rog-Tour

Eindklassement

E.van Loon

Eindhoven

SCHOENMAKERS

24-jun

Rog-Tour

Ploegenklassement

SCHOENMAKERS

Eindhoven

SCHOENMAKERS

30-jun

DEURNE

 

F.van Bakel

Deurne

Van TUEL

1-jul

EINDHOVEN

 

A.Pieters

Eindhoven

SCHOENMAKERS

7-jul

BELFELD

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

8-jul

MEIJEL

NWB Kampioenschap

H.Maatje

Nuenen

SCHOENMAKERS

15-jul

BERINGEN-Someren

Klassieker

G.Hermans

Reuver

EXPO

15-jul

BERINGEN-Someren

Ploegenklassement

Ploeg EXPO

Reuver

EXPO

5-aug

KESSEL-EIK

 

M.Stoffels

Tegelen

EXPO

11-aug

STRAMPROY

 

H.Smits

Baarlo

De WACHT

12-aug

WEERT-Fatima

 

G.Hermans

Reuver

EXPO

12-aug

SOMEREN-Heide

N.K. Vrije renners 15-25 jr.

M.Peters

Ulft

 

12-aug

SOMEREN-Heide

N.K. Vrije renners 26-35 jr.

J.v.d.Vaart

Breezand

 

19-aug

BAARLO  Baan

Afvalwedstrijd

I.Velter

Baexem

EXPO

19-aug

BAARLO  Baan

Puntenkoers

E.Roebroek

Tönisvorst  D.

EXPO

19-aug

BAARLO  Baan

Eindklassement

I.Velter

Baexem

EXPO

25-aug

Oml. v.h Maasdal

1e etappe

M.Brebels

België

FAEMA   B.

26-aug

Oml. v.h Maasdal

2e etappe

F.van Bakel

Deurne

Van TUEL

26-aug

Oml. v.h Maasdal

Eindklassement

M.Brebels

België

FAEMA   B.

26-aug

Oml. v.h Maasdal

Ploegenklassement

Ploeg SUPER

Weert

SUPER

2-sep

SOMEREN V.V.

Tweelandenkoers   Klass.

E.Jorissen

Weert

Van TUEL

2-sep

SOMEREN V.V.

Ploegenklassement

Ploeg De Wacht

Weert

De WACHT

9-sep

SOMEREN-Heide

Erica Semi-Klass.geen NWB

M.Peters

Ulft

 

23-sep

ROGGEL

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

30-sep

HORN

 

H.van Bavel

St.Anthonis

SUPER

7-okt

SIEBENGEWALD 

 

H.Thijssen

Bladel

SUPER

 

DESSEL  B.

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

 

VEERLERHEIDE  B.

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

 

EKSEL  B.

 

H.Thijssen

Bladel

SUPER

 

LOKSBERGEN  B.

 

H.van Bavel

St.Anthonis

SUPER

 

ST.GILLIS-WAAS B.

 

J.van Kessel

Deurne

SUPER

 

SANKT-JOHANN  O.

Weltcup

J.van Kessel

Deurne

SUPER

 

WILDENRAEDT D.

 

P.Hindriks

Geleen

SUPER

 

TARBES  FR.

4e etappe

F.van Bakel

Deurne

Van TUEL

 

TARBES  FR.

Criterium

F.van Bakel

Deurne

Van TUEL

 

LUIK  B.

Ronde van Luik   Eindklass.

H.Nieuwdorp

Yerseke

EXPO

 

BELGIË

 

E.Roebroek

Tönisvorst  D.

EXPO

6-mei

FRANKRIJK  Dyon

Côte D'Or  2e etappe

E.Roebroek

Tönisvorst Dld.

EXPO

9-sep

DEURNE

Clubkampioenschap

1 W.Cl. DTS

Deurne

 

 

 

 

H.v.Bavel

 

 

 

 

 

M.Beijers

 

 

 

 

 

J.van Kessel

 

 

 

 

 

H.Hartjes

 

 

 

 

 

F.van Bakel

 

 

 

 

 

2 W.Cl. Maastrappers

Horn

 

 

 

 

3 W.Cl.Eindhoven A.

 

 

 

 

 

 

 

 

9-sep

DEURNE

B-Ploegen

1  Olympia

Baarlo

 

 

 

 

G.Lucassen

 

 

 

 

 

M.Kessels

 

 

 

 

 

L.Crienen

 

 

 

 

 

G.Keijsers

 

 

 

 

 

P.Lichteveld

 

 

 

 

 

H.Faasen

 

 

 

 

 

2 Eindhoven B

 

 

 

 

 

3 Maastrappers

Horn 

 

 

Jaarklassement

 

 

 

 

1

Jac van Kessel

Deurne

 

 

 

2

Frank van Bakel

Deurne

 

 

 

3

Henrie Maatje

Nuenen

 

 

 

4

Hans van Bavel

St.Anthonis

 

 

 

5

Ger Hermans

Reuver

 

 

 

6

Eugène Roebroek

Tönisvorst D.

 

 

 

7

Maurice Engbersen

Nederweert

 

 

 

8

Henk Smits

Baarlo

 

 

 

8

Edy Jorissen

Weert

 

 

 

10

Jo van Seggelen

Budel Schoot

 

 

 

11

Ben de Veer

Den Dungen

 

 

 

12

Piet Hindriks

Geleen

 

 

 

12

Mart van Kessel

Deurne

 

 

 

14

Heddy Nieuwdorp

Yerseke

 

 

 

15

Albert Pieters

Eindhoven

 

 

 

16

Ilja Velter

Baexem

 

 

 

16

Erik van Loon

Eindhoven

 

 

 

18

Lei Vaessen

Swalmen

 

 

 

19

Ruud van Deursen

Budel Schoot

 

 

 

20

Henk Hartjes

Asten

 

 

 

20

Peter van de Laar

Eindhoven

 

 

 

22

Hen Hendrikx

Weert

 

 

 

23

Henk Thijssen

Bladel

 

 

 

24

Jan Peeten

Baarlo

 

 

 

25

Huub Greijmans

Weert

 

 

 

                        Theo van der Leeuw beloofde in 1987 bij een van de laatste wedstrijden  in 1990                    nog  één  aan de start te verschijnen. De Omloop van het Maasdal werd het afscheid.                                                        v.l.n.r Theo van der Leeuw-Jac van Kessel ( die dit jaar zijn derde Weltcup wint )-Henk Hartjes-Piet Hindriks ( zittend ) - Hans van Bavel-Ruud van Deursen-Henk Thijssen en Armand Tulmans