Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Junioren top 10  1949


Venray  3 april

1 Albert Bergmans Venray; 2 Nico Hinzen Roermond; 3 J.Schaefer Roermond; 4 G.Jacobs Venray; 5 Gerrit Janssen Venlo.

                             Start van de ronde van Venray met vierde van links Hans Voesten

Melderslo  17 april
1 Hans Voesten Venray; 2 Albert Bergmans Venray; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 Nico Hinzen Roermond; 5 G.Jacobs Venray.

Simpelveld  18 april
1 J.Janssen Vaals; 2 J.Houben Simpelveld; 3 A.van Tilburg Simpelveld; 4 Lacroix Beek; 5 Bour Heerlen.

Nieuwelingen
1 Frans Geensen Heerlerheide; 2 Merx Simpelveld; 3 J.van Kollenburg Sittard; 4 W.Borghans Spekholzerheide; 5 Reijnders Obbicht. 

Siebengewald  24 april
1 Hans Voesten Venray; 2 Albert Bergmans Venray; 3 Nico Hinzen Roermond; 4 Guus Wilmsen Venray; 5 Frits Slijpen Venlo; 6 Cor Ottenheijm Baarlo; 7 L.Rutten Bergen.

Baarlo  1 mei
1 Hans Voesten Venray; 2 

Heerlerbaan  1 mei
1 J.Franssen Ubachsberg; 2 A.van Tilburg Simpelveld; 3 Houben Simpelveld.

Nieuwelingen
1 J.Meulenberg Brunssum; 2 W.Borghans Spekholzerheide.

Roermond  1 mei
1 Gerrit Janssen Venlo; 2 

Sevenum  5 mei
1 Hans Voesten Venray; 2 Albert Bergmans Venray;3 Guus Wilmsen Venray; 4 Antoon van de Munckhof Horst; 5 Jan Hulsman Oostrum; 6 Nico Hinzen Roermond; 7 G.Jacobs Venray.

Meerlo  8 mei
1 Albert Bergmans ; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Cor Ottenheijm Baarlo; 4 Frits Slijpen Venlo; 5 G.Jacobs Venray.

Ubachsberg  8 mei
1 A. van Tilburg Simpelveld; 2 J.Hebben Simpelveld; 3 Louis Vroomen Beek; 4 S.Damen Nieuwenhagen; 5 Leunissen Geleen; 6 L.Janssen Vaals; 7 J. Bour Heerlen; 8 Frans Bouman Sittard; 9 Strouwen Kerkrade; 10 Ronken Limbicht.

Oirlo  15 mei
1 Hans Voesten Venray; 2 Albert Bergmans Venray; 3 Cor Ottenheym Baarlo; 4 Nico Hinzen Roermond; 5 G.Jacobs Venray.

Schinveld  15 mei

1 S.Damen Nieuwenhagen; 2 H.Franssen Ubachsberg; 3 A. van Tilburg Simpelveld; 4 J.Houben Simpelveld; 5 J.Ehlen Sittard.

Nieuwelingen
1 Frans Geensen Heerlerheide; 2 W.Borghans Spekholzerheide; 3 J.Meulenberg Brunssum; 4 Jan Kollenburg Sittard; 5 H.Hendriks Simpelveld.

                                                          Frans Geensen

Horst  22 mei
1 Albert Bergmans Venray; 2 Hans Voesten Venray; 3 G.Jacobs Venray; 4 Nico Hinzen Roermond; 5 Jan Hulsmans Oostrum; 6 J.Schaefer Roermond; 7 M.Kessels Meerlo; 8 Guus Wilmsen Venray.

Spekholzerheide  22 mei
1 J.Franssen Ubachsberg; 2 Ehlen Sittard; 3 Frans Bouman Sittard.

Bergen  29 mei
1 Hans Voesten Venray; 2 Jan Hulsman Oostrum; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 Ben Heynen Venlo; 5 G.Rutten Bergen; 6 G.Jacobs Venray.

Sevenum  6 juni
1 Hans Voesten Venray; 2 Albert Bergmans Venray; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 Antoon  van de Munckhof Horst; 5 J.Rutten Bergen; 6 Nico Hinzen Roermond; 7 G.Jacobs Venray.

Broekhuizenvorst  12 juni
1 Nico Hinzen Roermond; 2 Albert Bergmans Venray; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 G.Jacobs Venray; 5 M.Kessels Meerlo; 6 G.Rutten Bergen.

Limbricht  15 juni
1 J.van Kollenburg Sittard; 2 J.Ehlen Sittard; 3 Hamers Simpelveld; 4 Fr.Geensen Heerlerheide; 5 Theunissen Sittard; 6 Frans Bouman Sittard; 7 L.Vroomen Beek; 8 Franssen Ubachsberg; 9 Reijnders Simpelveld; 10 Bucheim Geleen.

Venray  19 juni
1 Albert Bergmans Venray; 2 Hans Voesten Venray; 3 G.Jacobs Venray; 4 Guus Wilmsen Venray; 5 J.Schaefer Roermond; 6 Jan Hulsman Oostrum.

 Ophoven  Sittard  19 juni
1 A. van Tilburg Simpelveld; 2 Bucheim Geleen; 3 J.Ehlen Sittard; 4 Houben Simpelveld; 5 Louis Vroomen Beek; 6 Theunissen Sittard; 7 Lacroix Beek; 8 Zef Knops Jabeek; 9 Heijnen Echt; 10 Frans Bouman Sittard.

Nieuwelingen

1 Frans Geensen Heerlerheide; 2 J. van Kollenburg Sittard; 3 Reijnders Simpelveld; 4 J.Hendriks Simpelveld; 5 Hamers Simpelveld; 6 Quaedvlieg Vrank; 7 Backhuis Elsloo; 8 Smeets Vrank; 9 J.Meulenberg Brunssum; 10 Pluymen Kerkrade.

Tienray  26 juni
1 Guus Wilmsen Venray; 2 G.Jacobs Venray; 3 Jan Hulsman Oostrum; 4 Albert Bergmans Venray; 5 Hans Voesten Venray; 6  M.Kessels Meerlo.

Tegelen  3 juli
1 Albert Bergmans Venray; 2

Egchel  3 juli
1 M.Kessels Meerlo; 

Gracht  Spekholzerheide  3 juli
1 H.Luchies Hoensbroek; 2 A. van Tilburg Simpelveld; 3 J.Ehlen Sittard.

Zakenman Schaeken uit Maaseik maakte toen al gebruik van renners om reclame te maken voor het           fietsenmerk Victory.

Belfeld  7-8-9- juli  Driedaagse
1e dag
1 Albert Bergmans Venray; 2 Jan Hulsman Oostrum; 3 Guus Wilmsen Venray;
2e dag 

1 Albert Bergmans Venray; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Ben Heynen Venlo; 4 Nico Hinzen Roermond; 5 G.Jacobs Venray; 6 Jan Hulsman Oostrum; 7 Custers Sevenum; 8  Klaas van Susteren Venlo; 9  Antoon van de Munckhof Horst; 10 Piet Kuntzelaers Tegelen.

3e dag
1 Hans Voesten Venray; 2 Albert Bergmans Venray; 3 Nico Hinzen Roermond; 4 Guus Wilmsen Venray; 5 Ben Heynen Venlo; 6 Antoon van de Munckhof  Horst; 7 J.Schaefer Roermond; 8 Klaas van Susteren Venlo; 9 Custers Sevenum; 10 Piet Kuntzelaers Tegelen. 

Eindklassement
1 Albert Bergmans Venray; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Jan Hulsman Oostrum; 4 Nico Hinzen Roermond; 5 Ben Heynen Venlo; 6 Antoon van de Munckhof Horst; 7 Custers Sevenum; 8  Klaas van Susteren Venlo;  9 Piet Kuntzelaers Tegelen; 10 G.Jacobs Venray. 

Wanssum  10 juli
1 Gelijk : Guus Wilmsen  Venray  en Albert Bergmans Venray; 3 Jan Hulsman Oostrum; 4 G.Jacobs Venray; 5 M.Kessels Meerlo; 6 C.van de Westerlo  Deurne;7 Martens Deurne;  8 Antoon van de Munckhof Horst; 9 Hans Voesten Venray; 10 P.Hutten Boxmeer

Eijsden  10 juli
1 J.Peerenboom Borghharen; 2 H.Perenboom Borgharen.

Welten Heerlen  10 juli
1 J.Franssen Ubachsberg; 2 A. van Tilburg Simpelveld; 3 Buchein Geleen; 4 J.Heijnen Echt; 5 Theunissen Sittard.

Tegelen  15-16-17 juli  Driedaagse
1e dag
1 Hans Voesten Venray; 2 G.Jacobs Venray; 3  Klaas van Susteren Venlo; 4 Kusters Sevenum; 5 Jan Hulsman Oostrum; 6 Ben Heynen Venlo; 7 Piet Kuntzelaers Tegelen.

2e dag 
1 Antoon van de Munckhof Horst; 2 G.Jacobs Venray; 3  Hans Voesten Venray;  4 Ben Heynen Venlo; 5 Jan Hulsman Oostrum.

3e dag
1 Hans Voesten Venray; 2 Antoon van de Munckhof Horst; 3 G.Jacobs Venray; 4 Ben Heynen Venlo; 5 Kusters Sevenum.

Eindklassement
1 Hans Voesten Venray; 2 Antoon van de Munckhof Horst; 3 G.Jacobs Venray; 4 Ben Heynen Venlo; 5 Custers Sevenum; 6 Klaas van Susteren Venlo. 

Heel  17 juli
1 J.van der Putten Aarle Rixtel; 2 Gerrit Meuwissen Echt; 3 J.Janssens Heythuysen; 4 Nico Hinzen Roermond; 5 A.Hendrikx.

Pey Echt  24 juli
1 J.Franssen Ubachsberg; 2 H.Luchies Hoensbroek; 3 Harrie Ehlen Broek Sittard; 4 Buckheim Geleen; 5 Zef Knops Jabeek. 

Blitterswijck  24 juli
1 Gelijk: Guus Wilmsen Venray en Jan Hulsman  Oostrum; 3 Hans Voesten Venray; 4 Albert Bergmans Venray; 5 M.Kessels Meerlo.

St.Odiliënberg  31 juli
1 F.van Landeghem Posterholt; 2 Fr.Wolters Posterholt; 3 Meeuwissen St.Odiliënberg.

Nederweert  31 juli  Kampioenschap van Nederweert
Alleen renners van Nederweert

1 Renier Janssen; 2 Pierre van Gemert; 3 Jan Driessen; 4 Chris van Bussel; 5 Wiel Douven.

Well  7 augustus
1 Hans Voesten Venray; 2  M.Kessels Meerlo; 3  G.Jacobs Venray; 4 Albert Bergmans Venray;  5 L.Rutten Boxmeer; 6 Antoon van de Munckhof Horst; 7 Ben Heynen Venlo. 


Venlo  13-14 augustus  Tweedaagse
1e dag 
1 Hans Voesten Venray; 2 Albert Bergmans Venray; 3 Guus Wimsen Venray; 4 Jan Hulsman Oostrum.

2e dag 
1 Hans Voesten Venray; 2 Albert Bergmans Venray; 3 Guus Wilmsen Venray; 

Eindklassement
1 Hans Voesten Venray; 2 Albert Bergmans Venray; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 Ben Heynen Venlo; 5 Klaas van Susteren Venlo; 6 Jan Hulsman Oostrum.

Maasniel  14 augustus


Groep I
1 J.Veugelers Haelen; 2 H.Golsteyn Echt; 3 Jan Aben St.Joost; 4 Heijnen Echt; 5 Teng Steuten Weert; 6 Slabbers Swalmen.

Groep II
1 L.Geerts Susteren; 2 Willems Broek Sittard; 3 Frans Bouman Sittard; 4 H.van der Putten Aarle Rixtel; 5 Jac Wetemans  Baexem.

Echt  15 augustus
Alleen renners uit Echt en directe omgeving.

1 Jan Aben St.Joost; 2 Jan Jennissen Pey; 3 Nei Smeets Diergaarde; 4 J.Backes Echt; 5 Wim Cuypers Echt.

Someren Eind  15 augustus
1 T.Welten Asten; 2

Posterholt  15 augustus
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 Meeuwissen St.Odiliënberg.

Schoolgaande jeugd
1 gelijk  P.Thoolen en J.Biermans Posterholt.

Linne  21 augustus
1 R.Smolenaars Weert; 2 Ben Heynen Venlo; 3 J.Schaefer Roermond; 4 Bouwmans; 5 J.Veugelers Haelen.

Alleen renners uit Linne
1 Ward Evers ; 2 J.Pangels; 3 W.Valkenborg; 4 J.Schalley; 5 H.Zeelen.

Spekholzerheide  Kaalheide  21 augustus
1 H. Bucheim Geleen; 2 A. van Tilburg Simpelveld; 3 Evers Heerlen.

Lottum  21 augustus 
1 Albert Bergmans Venray ; 2 M.Kessels Meerlo; 3 Antoon  van de Munckhof Horst; 4 Guus Wilmsen Venray; 5  Klaas van Susteren  Venlo; 6 Niesten Boxmeer. 

St. Joost  28 augustus
1 J.Schaefer Roermond; 2 Frans Bouman Sittard; 3 J.Veugelers Haelen; 4 Nei Smeets Diergaarde; 5 Stein Geleen

Jeugd groep
1 J.Arts Horn; 2 van Crugten Ophoven; 3 Meeuwissen Posterholt; 4 Golsteyn St.Joost; 5  Smits Herten.

Simpelveld  28 augustus
Groep 1
1 J.Ehlen Sittard; 2 Louis Vroomen Beek; 3 J.Franssen Ubachsberg.

Groep 2
1 J .K van Kollenburg Sittard; 2 W.Borghans Spekholzerheide; 3 Hendriks Simpelveld.

Tegelen  28 augustus
1 Hans Voesten Venray; 2 Albert Bergmans Venray; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 Jan Hulsman Oostrum; 5 Custers Sevenum; 6 Gitmans Gennep; 7 Antoon van de Munckhof Horst; 8 Kerstjens Oostrum; 9 Berbers Tegelen; 10 H.de Groot Venlo.

Schinveld  29 augustus
1 Piet Haan Mechelen; 2 Gunzen Heerlerheide

Reuver  4 september
1 Hans Voesten Venray; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Jan Hulsman Oostrum ; 4 Klaas  van Susteren Venlo.

Diergaarde  4 september
1 L.Geerts Susteren; 2 Ben Heynen Venlo; 3 Frans Bouman Sittard; 4 Keulers Geleen.

Deurne  11 september
1 Guus Wilmsen Venray; 2 Antoon van de Munckhof Horst; 3 G.Rutten Bergen; 4 Ben Heynen Venlo; 5 Klaas  van Susteren Venlo; 6  G.Jacobs Venray.

                                                             Guus Wilmsen

Beegden  18 september
Groep I
1 L.Geerts Susteren; 2 G.Heijnen Echt; 3 J.Engels Maasniel.

Groep II
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 Jan Jennissen Echt; 3 Teng Steuten Weert.

Meerlo  18 september   Kampioenschap Wielerbelang
1 Hans Voesten Venray; 2 M.Kessels Meerlo; 3 Jan Hulsman Oostrum; 4 Guus Wilmsen Venray; 5 Ben Heynen Venlo; 6 G.Rutten Bergen; 7 Piet Kuntzelaers Tegelen; 8 J.Martens Deurne; 10 Gitmans Gennep.

Sanderbout  Sittard  18  september
1 A.van Tilburg Simpelveld; 2 Louis Vroomen Beek; 3 J.Ehlen Sittard; 4 J.Franssen Ubachsberg; 5 W.Boekhorst Brunssum; 6 Lacroix Beek; 7 Zef Knops Jabeek; 8 Theunissen Sittard; 9 Leunissen Geleen; 10 W. Wanten Elsloo.

Kampioenschap van Sanderbout
1 Frans Bouman Sittard; 2 Jan Habets; 3 M.Maes.

Afferden  24 september
1 Hans Voesten Venray; 2 

Boxmeer  25 september
1 Hans Voesten Venray; 2 M.Kessels Meerlo; 3 Albert Bergmans Venray.

Swolgen  25 september 
1 Guus Wilmsen Venray; 2 

Venray  2 oktober
1 M.Kessels Meerlo; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Jan Hulsman Oostrum; 4 Klaas van Susteren Venlo; 5 G.Jacobs Venray.

Someren Heide  9 oktober
1 J.Hebels Geldrop; 2

 

 

 In Tegelen waren al een aantal renners actief, we zien v.l.n.r. Joep Terstroote Piet Kuntzelaers-Theo Terstroote-Jan Opstals ( Belfeld ) Cas Grijseels en  Baer Vinken. Jan Kuntzelaers was niet aanwezig