Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1974












Herman Rutten wint in zijn veteranentijd 60 wedstrijden


Nederweert  24 maart
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Piet Smits Helmond; 4 Jan Opstals Hinsbeck D.; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Huub Konings Asten; 7 Ton Reinders Valkenswaard; 8 Tjeu de Waal Weert; 9 Gerrit Visser Eindhoven; 10 Riny Sprenkels Weert.
 
Koningsbosch  30 maart
1 Hay Kuntzelaers Tegelen; 2 Piet Smits Helmond; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Herman Rutten Den Bosch; 5 Huub Konings Asten; 6 Joop van Dinther Eindhoven.
 
Heythuysen  31 maart
1 Huub Konings Asten; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn;4 Piet Smits Helmond; 5 Joop van Dinther Eindhoven; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 Ton Reinders Valkenswaard; 8 Jan Opstals Hinsbeck D.;9 Tjeu de Waal Weert; 10 Gerrit van de Boogaert Den Bosch.
 
Pey Echt  7 april
1 Jac Wetemans Stramproy; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Herman Rutten Den Bosch; 4 Piet Smits Helmond; 5 Ton Reinders Valkenswaard; 6 Joop van Dinther Eindhoven; 7 Karel Faasen Velden; 8 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 9 Jan Opstals Hinsbeck D.; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Tegelen  14 april
1 Herman Rutten Den Bosch;2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Joop van Dinther Eindhoven; 4 Piet Smits Helmond; 5 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 6 Gerrit Jansen Tegelen; 7 Ton Reinders Valkenswaard; 8 Gerrit Visser Eindhoven; 9 Jan Opstals Hinsbeck D.; 10 J.Watherman Rheindahlen D.


              Herman Rutten winnaar in Tegelen

 
Swalmen  21 april
1 Bruno Preuss Chapelle B.; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Ton Reinders Valkenswaard; 6 Joop van Dinther Eindhoven; 7 Piet Smits Helmond; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Dirk Tielemans Helmond; 10 Tjeu de Waal Weert.
 
Laren  27 april
1 Theo Teunissen Ysselsteyn; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Math Jacobs Roermond; 4 H.Dirks Echt; 5 Joop van Dinther Eindhoven.
 
Montfort  28 april
1 Herman Rutten Den Bosch; Bruno Preuss Chapelle B; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Piet Smits Helmond; 5 Jan Opstals Hinsbeck D.

         Bruno Preuss vóór Rutten en Piet Smits ( Helmond )

Liessel  30 april
1 Tjeu de Waal Weert; 2 Jac Fooy;3 Gerrit van den Boogaert; 4 Karel Peeters; 5 Frans Alberts






 Tjeu de Waal  succesvol in Zeelst


Deurne  5 mei
1 Jan Opstals Hinsbeck D.; 2 Piet Smits Helmond; 3 Dirk Tielemans Helmond; 4 Herman Rutten Den Bosch; 5 Bruno Preuss Chapelle B.
 
Vlodrop  12 mei
1 Bruno Preuss Chapelle B.; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Joop van Dinther Eindhoven; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Piet Smits Helmond; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Gerrit Jansen Tegelen; 8 Frits Bruekers Nederweert; 9 Gerrit Visser Eindhoven; 10 Math Jacobs Roermond.
 
Ospel  19 mei
1 Piet Smits Helmond; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Jan Opstals Hinsbeck D.; 6 Gerrit Jansen Tegelen; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Dirk Tielemans Helmond; 9 Hein Lamers Helmond; 10 Frans Bruekers Weert.
 
Herkenbosch  23 mei
1 Theo Teunissen Ysselsteyn; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Piet Smits Helmond; 4 Math Jacobs Roermond; 5 Jan van der Vleuten Veldhoven.
 
Weert  25 mei  Aankomst Omloop der Peel
1 Piet Smits Helmond; 2 Sjeng Konings Asten; 3 Jan van der Vleuten Veldhoven; 4 Jan Opstals Hinsbeck D.; 5 Theo Teunissen Ysselsteyn; 6 Herman Rutten Den Bosch; 7 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Gerrit Jansen Tegelen; 10 Fred Sijbers Blerick.
 
Sint Joost  3 juni   NWB Kampioenschap
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Tjeu Tinnemans Nederweert; 5 Ton Reinders Valkenswaard; 6 Bruno Preuss Chapelle B.; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Piet Smits Helmond; 9 Frans Bruekers Weert; 10 Riny Sprenkels Weert.


 












Kampioen Herman Rutten met ploegmakker Gerrit van den Boogaert

Ittervoort  9 juni
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Bruno Preuss Chapelle B.; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Herman Rutten Den Bosch; 5 Math Jacobs Roermond; 6 Frits Bruekers Nederweert; 7 Gerrit Jansen Tegelen; 8 Frans Kessels Ospel; 9 Jan Opstals Hinsbeck D.; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Tungelroy  10 juni
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Jan Opstals Hinsbeck D.; 4 Math Jacobs Roermond; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Tjeu de Waal Weert; 8 Riny Sprenkels Weert; 9 B.Balmer Valkenswaard; 10 Gerrit Jansen Tegelen.
 
Baarlo  15 juli
1 Bruno Preuss Chapelle B.; 2 Math Jacobs Roermond; 3 Jac Wetemans Stramproy; 4 Fred Sijbers Blerick; 5 Tjeu de Waal Weert; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Theo Teunissen Ysselsteyn; 8 Herman Rutten Den Bosch; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Gerrit Jansen Tegelen.
 
Maasbracht Beek  23 juni
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Math Jacobs Roermond; 6 Fred Sijbers Blerick; 7 Ger Hoofwijk Buchten; 8 Gerrit Visser Eindhoven; 9 Jan Opstals Hinsbeck D.; 10 Gerrit Jansen Tegelen.
 
Blitterswijk  30 juni
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Ton Reinders Valkenswaard; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn.
 
Echt  21 juli  Bedevaart
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Jan Opstals Hinsbeck D.; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Ton Reinders Valkenswaard;6 Math Jacobs Roermond; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Gerrit Jansen Tegelen; 10 Piet Smits Helmond.
 
Blerick  Boekend 27 juli
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Piet Smits Helmond; 3 Hay Kuntzelaers Tegelen; 4 Math Jacobs Roermond; 5 Jan Opstals Hinsbeck D.; 6 Ton van Himbergen Buchten; 7 Tjeu de Waal Weert; 8 Gerrit Westenberg Blerick; 9 Frans Bruekers Weert; 10 Karel Faasen Velden.


         Herman is in Blerick sneller dan Piet Smits en Hay Kuntzelaers

 
Melick  4 augustus
1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Hay Kuntzelaers Tegelen; 3 Herman Rutten Den Bosch; 4 Piet Smits Helmond; 5 Ton Reinders Valkenswaard; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 L.Cuypers Veldhoven; 8 Frits Bruekers Nederweert; 9 Gerrit Jansen Tegelen; 10 Gerrit van de Boogaert Den Bosch.
 
Pey Echt  11 augustus
1 Piet Smits Helmond; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Math Jacobs Roermond; 5 Jan Opstals Hinsbeck D.; 6 Ton Reinders Valkenswaard; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 J. van Oosterhout Liessel; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Frans Bruekers Weert.
 
Beesel  18 augustus
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Hay Kuntzelaers Tegelen; 4 Ton Reinders Valkenswaard; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Jan Opstals Hinsbeck D.; 7 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 8 A.Rooyendijk Boxmeer; 9 B.Balmer Valkenswaard; 10 H. van Oosterhout Liessel.
 
Horst  25 augustus
1 Dirk Tielemans Helmond; 2 Adrie van Schijndel Buchten; 3 B.Balmer Valkenswaard; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Math Jacobs Roermond; 7 Jan Opstals Hinsbeck D.; 8 Tjeu de Waal Weert; 9 Karel Faasen Velden; 10 Wien Verkoulen Swalmen.
 
Belfeld  8 september
1 Wien Verkoulen Swalmen; 2 Herman Rutten Den Boschj; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Math Jacobs Roermond; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Gerrit Jansen Tegelen; 7 Ger Hoofwijk Buchten; 8 Tjeu de Waal Weert; 9 Ton Reinders Valkenswaard; 10 Frits Bruekers Nederweert.
 
Oerle  14 september
1 Bruno Preuss Chapelle B.; 2 Wien Verkoelen Swalmen; 3 Herman Rutten Den Bosch ; 4 Piet Smits Helmond; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6 Jan Opstals Hinsbeck D.; 7 Gerrit van de Boogaarts Den Bosch; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Ger Hoofwijk Buchten; 10 Ton Reinders Valkenswaard. 
 
Roggel  15 september
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Piet Smits Helmond; 4 Jan Opstals Hinsbeck; 5 Wien Verkoulen Swalmen; 6 Bruno Preus Chapelle B.; 7 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 8 Math Jacobs Roermond; 9 Tjeu de Waal Weert; 10 Frits Bruekers Nederweert.
 
Stramproy  16 september
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Hay Kuntzelaers Tegelen; 3 Herman Rutten Den Bosch; 4 Piet Smits Helmond; 5 Math Jacobs Roermond; 6 Jan Opstals Hinsbeck D.; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Ton Reinders Valkenswaard; 9 Gerrit Jansen Tegelen; 10 L.Cuypers Veldhoven.
 
Kessel Eik  22 september
1 Bruno Preuss Chapelle B.; 2 Wien Verkoulen Swalmen; 3 Jan van der Vleuten Veldhoven; 4 Ton van Himbergen Buchten; 5 Herman Rutten Den Bosch; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Hay Kuntzelaers Tegelen; 8 Gerrit Visser Eindhoven; 9 Gerrit Jansen Tegelen; 10 Gerrit van de Boogaert Den Bosch.
 
Deurne St.Jozef  29 september
1 Gerrit Hairwassers  Den Dungen; 2 Bruno Preuss Chapelle B.; 3 Wien Verkoulen Swalmen; 4 J. van Oosterhout Liessel; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Gerrit Jansen Tegelen; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Tjeu de Waal Weert; 9 Gerrit Visser Eindhoven; 10 Ton Reinders Valkenswaard.                     
 
Soerendonk  6 oktober
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Jan Opstals Hinsbeck Dld.; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Gerrit Visser Eindhoven.

      Ook de ronde van Soerendonk komt op de erelijst van Herman Rutten

       Ereplaatsen voor van den Boogaert,Bruekers en Teunissen, maar Rutten wint


Geleen  13 oktober
1 Jan van der Vleuten Veldhoven; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Tjeu de Waal Weert; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 L.Cuypers Veldhoven; 7 Gerrit Visser Eindhoven; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Wien Verkoulen Swalmen; 10 Ad van der Vleuten Voerendaal.

         Dit keer moet Herman buigen voor een sterkere Gerrit Hairwassers

         Gerrit Hairwassers verslaat Jac Wetemans

         Herman Rutten vóór Piet Smits en Frits Bruekers

         Spannende spurt maar Rutten wint ook nu vóór Frans Moll

         Herman vóór Joop van Dinther

        Laatste ronde en iedereen wil in het wiel van Rutten