Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Omloop der Peel     Etappewedstrijd

 1963/1970


1963

1e etappe

Someren-Som.

1963

2e etappe

Someren-Som.

1

Ton Rooyakkers

Sonnemans

1

Fons van Heel

Stramit 

2

Fons van Heel

Stramit

2

Henk Thijssen

Hy-Line

3

Twan Steuten

Platinal

3

Jan Looimans

Gerrit Vossen

4

Jan Looimans

Gerrit Vossen

4

Jan Nijssen

Sonnemans

5

Ton Coolen

Platinal

5

Anton Wouters

Hy-Line

6

Jan Rooymans

Platinal

6

Henk v/d Linden

Hy-Line

7

Henk v/d Linden

Hy-Line

7

Ger Smulders

Schriks

8

Gerard Timmermans

Verschuyten

8

Jan Rooymans

Platinal

9

M.v.Ganzewinkel

Verschuyten

9

Huub Aan den Boom

Sonnemans

10

Piet van Pol

Skoda Garage

10

Jan Tubee

3 Hoefijzers







1963

Eindklassement





1

Fons van Heel

Diergaarde




2

Jan Looimans

Someren




3

Henk Thijssen

Zeelst




4

Twan Steuten

Weert




5

Anton Wouters

Zeelst




6

Henk v/d Linden

Zeelst




7

J.Rooymans

Soerendonk




8

Mart v.Gansewinkel

Maarheeze




9

Ger Smulders

Gerwen




10

Tom Tubee

Thorn










1964

1e etappe

Someren-Som.

1964

2e etappe

Someren-Som.

1

Wim Rutjens

Mierlo

1

Fons van Heel

Diergaarde

2

Jan v/d Mortel

Liessel

2

Pieter van Pol

Montfort

3

Pieter van Pol

Montfort

3

Huub Sanders

Swalmen

4

Maan Laugs

Posterholt

4

Jan Looimans

Someren

5

Jan Smits

Someren

5

Wim Smits

Baarlo

6

Jan Keunen

Milheeze

6

Maan Laugs

Posterholt

7

Chris Hoedelmans

Deurne

7

Frans Spetgens

Someren

8

Paul Gielen

Blerick

8

Harrie Beurskens

Tegelen

9

Bert v.Zantvoort

Weert

9

Paul Gielen

Blerick

10

Paul Dekkers

Zeelst

10

Ger Hoofwijk

Buchten







1964

3e etappe

Someren-Som.

1964

Eindklassement


1

Jos Kirkels

Weert

1

Bert Boerekamps

Someren

2

A.van Dooren

Weert

2

Henk Smits

Baarlo

3

Ger Zander

Weert

3

Maan Laugs

Koningsbosch

4

Jef Bakermans

Someren

4

Fons van Heel

Diergaarde

5

Bert Boerekamps

Someren

5

H.Sanders

Swalmen

6

Wim Smits

Baarlo

6

Jan Looimans

Someren

7

Maan Laugs

Posterholt

7

Frans Spetgens

Someren

8

Giel Evers

Linne

8

Harrie Beurskens

Tegelen

9

Fons van Heel

Diergaarde

9

Gerrit Vossen

Someren

10

Wim Rutjens

Mierlo

10

Twan Steuten

Weert







1965

1e etappe

Someren-Som.

1965

2e etappe

Someren-Som.

1

Chris Hoedelmans

Deurne

1

Jo Vrancken

Linne

2

Jan Janssen

Horst

2

Henk v/d Linden

Zeelst

3

Huub Konings

Asten

3

Daan van Dijk

Baarlo

4

Tjeu Ramaekers

Weert

4

Maan Laugs

Posterholt

5

Jac van Kessel

Deurne

5

Ton Brouns

Urmond

6

Thieu Van Pol

Montfort

6

Harrie Kusters

Zeelst

7

Huub Engelen

Linne

7

Huub Engelen

Linne

8

Maan Laugs

Posterholt

8

Chris Hoedelmans

Deurne

9

Jo Vrancken

Linne

9

Paul Dekkers

Zeelst

10

Jac Stroek

Weert

10

Thieu van Pol

Montfort







1965

3e etappe

Someren-Som.

1965

Eindklassement


1

Jan Smits

Someren

1

Jan Smits

Someren

2

Leo Martens

Bakel

2

Tjeu Ramaekers

Weert

3

Huub Greijmans

Weert

3

Jan Kusters

Zeelst

4

Jac van Kessel

Deurne

4

Thieu van Pol

Montfort

5

Harrie Kusters

Zeelst

5

Jac van Kessel

Deurne

6

Math. Van Pol

Montfort

6

Jos Kirkels

Weert

7

Jos Kirkels

Weert

7

Jan Keunen

Deurne

8

Jan Keunen

Milheeze

8

Jan Janssen

Horst

9

Riny Sprenkels

Asten

9

Huub Konings

Asten

10

Tjeu Ramaekers

Weert

10

Daan van Dijk

Baarlo







1966

1e etappe

Someren-Som.

1966

2e etappe

Someren-Blerick

1

Piet Franken

Oirschot

1

Bart Solaro

Den Bosch

2

Bart Solaro

Den Bosch

2

Jan Smits

Someren

3

Thieu van Pol

Montfort

3

Thieu van Pol

Montfort

4

Maan Laugs

Posterholt

4

Piet Franken

Oirschot

5

Jan Smits

Someren

5

Theo v/d Leeuw

Berkelaar

6

Fred Janssen

v.Seggelen

6

Huub Kanters

v.Seggelen

7

Huub Engelen

Linne

7

Huub Engelen

Linne

8

Jan Hermes

Boxtel

8

Jo Vrancken

Linne

9

Ton Brouns

Urmond

9

Maan Laugs

Posterholt

10

Hay Kuntzelaers

Vivo

10

Toon Timmermans

v.Seggelen







1966

3e etappe

Blerick-Someren

1966

Eindklassement


1

Bart Solaro

Den Bosch

1

Bart Solaro

Den Bosch

2

Jan Smits

Someren

2

Jan Smits

Someren

3

Piet van Bussel

Deurne

3

Theo v/d Leeuw

Echt

4

Theo v/d Leeuw

Berkelaar

4

Piet van Bussel

Deurne

5

Jos Brunenberg

Weert

5

Huub Kanters

Weert

6

Huub Kanters

v.Seggelen

6

Jos Brunenberg

Weert

7

Nico Brouwers

Deurne

7

Maan Laugs

Koningsbosch

8

Maan Laugs

Posterholt

8

Nico Brouwers

Deurne

9

Frans Spetgens

Someren

9

Jan Keunen

Deurne

10

Jo Vrancken

Linne

10

Frans Spetgens

Someren







1967

1e etappe

Someren-Som.

1967

2e etappe

Someren-Som.

1

Mart v. Hoogstraten

St.Anthonis

1

Ton Brouns

Geurts

2

Martin Verrijth

Vivo

2

Theo v/d Leeuw

Geurts

3

Dirk van Hemert

Renault

3

Jo van Pol

Banden Serv.

4

Maan Laugs

Geurts

4

Riny Berkers

Hy-Line

5

Theo v/d Mortel

Liessel

5

Pieter van Pol

Banden Serv.

6

Pieter van Pol

Banden Serv.

6

Gerrit Hairwassers

Renault

7

Wim van Mierlo Sr.

v.Seggelen

7

Maan Laugs

Geurts

8

Jan Willemsen

Vivo

8

Jac Beurskens

Vivo

9

Ton Schuman

v.Seggelen

9

Jan Looimans

Someren

10

Piet van Bussel

Deurne

10

Frans Spetgens

Hy-Line







1967

3e etappe

Someren-Som.

1967

Eindklassement


1

Frans Spetgens

Hy-Line

1

Frans Spetgens

Hy-Line

2

Toon Timmermans

v.Seggelen

2

Ton Brouns

W.Cl.Peter Post

3

Mart v. Hoogstraten

St.Anthonis

3

Toon Timmermans

v.Seggelen

4

Jac Beurskens

Vivo

4

Jo van Pol

Banden-Asten

5

Maan Laugs

Geurts

5

Theo v/d Leeuw

Geurts-Echt

6

Jan Looimans

Someren

6

Riny Berkers

Hy-Line

7

Jo van Pol

Banden Serv.

7

Pieter van Pol

Banden-Asten

8

Ton Brouns

Geurts

8

Maan Laugs

Geurts-Echt

9

Fred Janssen

v.Seggelen

9

Jac Beurskens

Vivo

10

Jan Smits

Hy-Line

10

Jan Looimans

Ind.







1968

1e etappe

Someren-Som.

1968

2e etappe

Someren-Som.

1

Ton Brouns

Urmond

1

Gerrit de Wit

s Gravendeel

2

Nico Brouwers

Deurne

2

Ton Brouns

Urmond

3

Gerrit de Wit

s Gravendeel

3

Ad Montforts

Susteren

4

Maan Laugs

Posterholt

4

Gerrit Hairwassers

Den Dungen

5

Martin Verrijth

Vivo

5

Huub Engelen

Linne

6

Huub Engelen

Linne

6

Jan Smits

Someren

7

Jan Lalieu

Thorn

7

Walter Hairwassers

Den Dungen

8

Daan van Dijk

Vivo

8

Frans Spetgens

Someren

9

Piet Lemmens

Beek

9

Sef Vergoossen

Pey-Echt

10

Jos v.Ganzewinkel

Maarheeze

10

Jo Leenen

Someren







1968

3e etappe

Someren-Som.

1968

Eindklassement


1

Martin Verrijth

Vivo

1

Ton Brouns

Urmond

2

Riny Huybers

Helmond

2

Gerrit de Wit

s'Gravendeel

3

Jos v.Ganzewinkel

Maarheeze

3

Wim van Mierlo sr.

v.Seggelen

4

Wim van Mierlo Sr.

Weert

4

Gerrit Hairwassers

Den Dungen

5

Gerrit de Wit

s Gravendeel

5

Jan Smits

Someren

6

Ton Brouns

Urmond

6

Wil Brouwers

Deurne

7

Willy Martens

Bakel

7

Frans Spetgens

Someren

8

Ad Montforts

Susteren

8

Jac Leenen

Someren

9

Gerrit Hairwassers

Den Dungen

9

Wiel Leijnders

Blerick

10

Jan Smits

Someren

10

Martin Verrijth

Vivo







1969

1e etappe

Someren-Som.

1969

2e etappe

Someren-Neer

1

Gerrit de Wit

Vivo

1

Gerrit de Wit

Vivo

2

Jan Looimans

Someren

2

Fred Janssen

v.Seggelen

3

Hein Smeets

W.Cl.Peter Post

3

Sef Vergoossen

W.Cl.Peter Post

4

Sef Vergoossen

W.Cl.Peter Post

4

Henk Smits

W.Cl.Olympia

5

Theo Verheijen

Venlo

5

Gerrit Hairwassers

Vivo

6

Gerrit Hairwassers

Vivo

6

Henny van Rooy

W.Cl.Brabantia

7

Henk Smits

W.Cl.Olympia

7

Fons Steuten

v.Seggelen

8

Lau Bouten

W.Cl.Olympia

8

Riny Huybers

Helmond

9

Frans Peeten

W.Cl.Olympia

9

Ton Schuman

Vivo

10

Daan van Dijk

Vivo

10

Jo Leenen

Asten







1969

3e etappe

Neer-Someren

1969

Eindklassement


1

Gerrit de Wit

Vivo

1

Gerrit de Wit

Vivo

2

Remmelt Hindriks

Sittard

2

Henk Smits

Deka-Beton

3

Gerrit Hairwassers

Vivo

3

Gerrit Hairwassers

Vivo

4

Fons Steuten

v.Seggelen

4

Fons Steuten

v.Seggelen

5

Jan Looimans

W.Cl.de Zwaluw

5

Ton Schuman

Vivo

6

Henk Smits

W.Cl.Olympia

6

Sef Vergoossen

Pennings-Staal

7

Jo Leenen

W.Cl.de Zwaluw

7

Jac Leenen

Hy-Line

8

Ton Schuman

Vivo

8

Riny Huybers

Volkswagen

9

Huub Konings

W.Cl de Zwaluw

9

Henny van Rooy

Meulendijks

10

Hein Smeets

W.Cl.Peter Post

10

Jan Looimans

Hy-Line







1970

1e etappe

Someren-Som.

1970

2e etappe

Someren-Neer

1

Henk Cornelissen

Pennings

1

Jo van Seggelen

v.Seggelen

2

Fons Steuten

v.Seggelen

2

Hein Smeets

v.Beek de Wijs

3

Remmelt Hindriks

Meulendijks

3

Henk Cornelissen

Pennings

4

Jo van Seggelen

v.Seggelen

4

Fons Steuten

v.Seggelen

5

Ad Montforts

Meulendijks

5

Werner Swaneveld

Hy-Line

6

Walter Hairwassers

Vivo

6

Jef Drummen

Buhrma-Castrol

7

Werner Swaneveld

Hy-Line

7

Tjeu .Ramaekers

v.Seggelen

8

Bert Pots

van Hout

8

Huub Kanters

v.Seggelen

9

Thieu van Pol

v.Beek de W.

9

Martin Verrijth

Pennings

10

Henk Smits

Vivo

10

Remmelt Hindriks

Meulendijks







1970

3e et. Ploegentijdrit

Neer

1970

4e etappe Neer-Someren


1

v.Seggelen banden

Weert

1

Henk Smits

Vivo

2

Vivo

Weert

2

Frans Peeten

Deka Beton

3

Volkswagen

Someren

3

Huub Konings

Hy-Line

4

v.Beek de Wijs

Vlodrop

4

Tjeu Ramaekers

v.Seggelen

5

Meulendijks

Someren

5

Bert Pots

van Hout

6

Deka Beton

Someren

6

Huub Kanters

v.Seggelen

7

Van Hout Meubelen

Liessel

7

Mart Hoogeveen

Meulendijks

8

Pennings

Someren

8

Harrie Gijsberts

Volkswagen

9

Buhrma-Castrol

Someren

9

Hein Smeets

v.Beek de Wijs

10

Hy-Line

Someren

10

Hay Kuntzelaers

Vivo













1970

Eindklassement





1

Tjeu Ramaekers

v.Seggelen




2

Huub Kanters

v.Seggelen




3

Hein Smeets

Meulendijks




4

Henk Smits

Vivo




5

Frans Peeten

Deka-Beton




6

Huub Konings

Hy-Line




7

Bert Pots

van Hout




8

Henk Cornelissen

Hy-Line




9

Fons Steuten

v.Seggelen




10

Jef Drummen

Burhma-Castrol





  
  
 

              De succesvolle VIVOploeg van 1969 v.l.n.r. Gerrit Hairwassers-Ger Beurskens-Hay Kuntzelaers-                       Gerrit de Wit-Ton Schuman en Pieter van Pol