Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

 Omloop der Peel    Etappewedstrijd  

1981-1990

1981

1e etappe    tijdrit

Someren

1981

2e etappe

Someren-Som.

1

Edy Jorissen

Drenth

1

Roger Kesters

Fatima B.

2

Armand Tulmans

Vivo

2

Freddy Raetsen

Drenth

3

Jos Ramaekers

Vivo

3

Peter v/d Linden

Roest

4

Jack Louwers

Vivo

4

Bert Hoedemakers

Schoenmakers

5

Bert Hoedemakers

Schoenmakers

5

Cor Vriens

Salden

6

Jac van Kessel

Vivo

6

Rudy Mol

België

7

Jean Vermonden

België A

7

Fons Steuten

Wijnands

8

Math Ramaekers

Roest

8

Jean Visser

België

9

Wim van Mierlo

Vivo

9

Jos Ramaekers

Vivo

10

Roger Kesters

Fatima B.

10

Edy Jorissen

Drenth







1981

3e etappe

Someren-Som.

1981

4e etappe Crit.

Someren

1

Martin van Kessel

Vivo

1

Jac van Kessel

Vivo

2

Jan Ubachs

Drenth

2

Jan Ubachs

Drenth

3

Armand Tulmans

Vivo

3

P.v/d Linden

Roest

4

Fons Steuten

Wijnands

4

Bert v.Zantvoort

Drenth

5

Richard Rongen 

Vaat 69

5

Huub Greijmans

Roest

6

Henk Hartjes

Roest

6

Edy Jorissen

Drenth

7

Frank Laughs

Vaat 69

7

Jan Reinders

de Paersstal

8

Jelle Vrijssen

de Wacht

8

Gène Janssen

Wijnands

9

Jan Bakker

Wijnands

9

Bert Hoedemakers

Schoenmakers

10

Henk van Oirschot

W.Kemps

10

Vic Vandeneinde

België







1981

Eindklassement





1

Armand Tulmans

Vivo




2

Fons Steuten

Wijnands




3

Martin van Kessel

Vivo




4

Fred Raetsen

Drenth




5

Jan Ubachs

Drenth




6

Jelle Vrijssen

De Wacht




7

Henk Hartjes

Roest




8

Jan Bakker

Wijnands




9

Henk van Oorschot

Wim Kemps




10

Richard Rongen

Vaat 69










1982

1e etappe Ploegentijdrit

Someren

1982

2e etappe

Someren-Som.

1

Vivo

Weert

1

Jac van Kessel

Vivo

2

de Wacht

Weert

2

Jack Louwers

Drenth

3

Roest

Venlo

3

Bert Hoedemakers

Vivo

4

Drenth A

Maasbracht

4

Jo Montforts

Drenth

5

Schoenmakers

Eindhoven

5

Renè van Leuken

België

6

Eddy

België

6

Freddy Raetsen

Drenth

7

de Limburger

Roermond

7

Jan Reinders

Vaat 69

8

Wjinands

Weert

8

Henk de Hey

Vivo

9

Nicole

België

9

Leo Pots

de Wacht

10

Heywin

Schaik

10

Piet van Hintem

Kemps







1982

3e etappe

Someren-Som.

1982

4e etappe Crit.

Niet voor klass.

1

Henk de Hey

Vivo

1

Peter v/d Linden

Roest

2

Edy Jorissen

Drenth

2

Hans van Bavel

Heywin

3

Herman Crins

Roest

3

Jelle Vrijssen

de Wacht

4

Leo Pots

de Wacht

4

Michel v.Vlierden

België

5

Ludo Moll

Eddy B.

5

Henk de Hey

Vivo

6

Jac van Kessel

Vivo

6

Freddy Raetsen

Drenth

7

Freddy Raetsen

Drenth

7

Jos Ramaekers

Vivo

8

Bert Hoedemakers

Vivo

8

Bert Hoedemakers

Vivo

9

Jan Reinders

Vaat 69

9

Jac van Kessel

Vivo

10

Michel van Vlierden

België

10

Jo Montforts

Drenth







1982

5e etappe

Someren-Som.

1982

Eindklassement


1

Bart Boonen

Heywin

1

Henk de Hey

Vivo

2

Jack Louwers

Drenth

2

Jack Louwers

Drenth

3

Henk de Hey

Vivo

3

Edy Jorissen

Drenth

4

Herman Crins

Roest

4

Herman Crins

Roest

5

Edy Jorissen

Drenth

5

Jos Ramaekers

Vivo

6

Jan Ubachs

Salden

6

Jelle Vrijssen

de Wacht

7

Michel v.Vlierden

België

7

Jan Ubachs

Roest

8

Jos Ramaekers

Vivo

8

Michel van Vlierden

België

9

Jelle Vrijssen

de Wacht

9

Jac van Kessel

Vivo

10

Hans van Bavel

Heywin

10

Bert Hoedemakers

Vivo







1983

1e etappe Ploegentijdrit


1983

2e etappe

Someren-Som.

1

Coca Cola

Dongen

1

Bert Hoedemakers

Vivo

2

Vivo

Weert

2

Martin van Kessel

Vivo

3

Roest

Venlo

3

Mat Hendrix

H.B.Electro

4

Heywin

Schaik

4

Herman Crins

Roest

5

de Wacht

Weert

5

Theo v/d Leeuw

Christoffel

6

Christoffel

Hoensbroek

6

Jac Louwers

Wijnands

7

Wijnands

Swalmen

7

Ton Gruyters

Roest

8

H.B.Electro

Weert

8

Michel Geelen

Christoffel

9

Vaat 69

Venlo

9

Theo v/d Velden

Coca Cola

10

Kemps

Valkenswaard

10

Henk de Hey

Vivo







1983

3e etappe

Someren-Som.

1983

4e etappe Crit.

Someren

1

Peter v/d Linden

Roest

1

Bert Hoedemakers

Vivo

2

Herman Crins

Roest

2

Jac van Kessel

Vivo

3

Mat Hendrix

H.B.

3

Peter v/d Linden

Roest

4

Jack Louwers

Wijnands

4

Jack Louwers

Wijnands

5

Michel Geelen

Christoffel

5

Hans van Bavel

Heywin

6

Toon van de Berg

Heywin

6

Mat Hendrix

H.B.

7

H.Rijkers

Coca Cola

7

Jan Reinders

Vaat 69

8

Johan Akkerman

de Wacht

8

Theo v/d Leeuw

Christoffel

9

Bart Boonen

Heywin

9

Henk Botterhuis

Heywin

10

Gène Janssen

Wijnands

10

Bert v.Zantvoort

Wijnands







1983

5e etappe

Someren-Som.

1983

Eindklassement


1

Martin van Kessel

Vivo

1

Mart van Kessel

Vivo

2

Michel Geelen

Christoffel

2

Bart Boonen

Heywin

3

Toon van de Berg

Heywin

3

Michel Geelen

Christoffel

4

Johan Akkerman

de Wacht

4

Toon van de Berg

Heywin

5

Henk Hartjes

Roest

5

Johan Akkerman

de Wacht

6

Stefan van Hees

Kemps

6

Henk Hartjes

Roest

7

Bart Boonen

Heywin

7

Hans Hendrikx

H.B.Electro

8

Hans Hendriks

H.B.

8

Stefan van Hees

Ind.

9

L.de Moll

België

9

Bert Hoedemakers

Vivo

10

Jac van Kessel

Vivo

10

Herman Crins

Roest







1984

1e etappe Ploegentijdrit

Someren

1984

2e etappe

Someren-Som.

1

VIVO

Weert

1

Wim van Mierlo

Vivo

2

Coca Cola

Breda

2

Jan Ubachs

H.B.Electro

3

Wijnands

Weert

3

Theo v/d Velde

Coca Cola

4

Jonkergouw

Vught

4

Bart Boonen

Vaat 69

5

Victoria

Weert

5

René v/d Linden

Jonkergouw

6

H.B.Electro

Weert

6

Piet Engbersen

W.Cl.Oostrum

7

Vaat 69

Venlo

7

Theo Verhees

van Nuenen

8

Heywin

Schaik

8

René Houwen

Wijnands

9

van Nuenen

Eindhoven

9

Jac van Kessel

Vivo

10

De Wacht

Weert

10

Jack Louwers

Wijnands







1984

3e etappe

Someren-Som.

1984

4e etappe Criterium

Someren

1

Herman Crins

Wijnands

1

Anton van Dijk

Coca Cola

2

Harrie Daams 

Vivo

2

Jac van Kessel

Vivo

3

Wim Schmedts

Coca Cola

3

Harrie Daams

Vivo

4

Toon van de Berg

Heywin

4

Pierrot Cuypers

Vaat 69

5

Hans Hendrikx

H.B.Electro

5

Herman Crins

Wijnands

6

Henk de Hey

Jonkergouw

6

Hans van Erp

Jonkergouw

7

Theo Verhees

van Nuenen

7

Tonny Gruyters

De Wacht

8

René Houwen

Wijnands

8

Toon van de Berg

Heywin

9

Ed Jaspers

Coca Cola

9

Hans van Bavel

Heywin

10

Tjeu Ramaekers

Jonkergouw

10

Jack Louwers

Wijnands







1984

5e etappe

Someren-Som.

1984

Eindklassement


1

Jac van Kessel

Vivo

1

Herman Crins

Roest

2

Herman Crins

Wijnands

2

Harrie Daams

Vivo

3

Henk de Hey

Jonkergouw

3

Wim Schmedts

Coca-Cola

4

Jo van Seggelen

De Wacht

4

Henk de Hey

Vivo

5

Pierrot Cuypers

Vaat 69

5

Theo Verhees

van Nuenen

6

Emiel Rayer

H.B.Electro

6

Rene Houwen

Wijnands

7

Frank van Zantvoort

Wijnands

7

Jac van Kessel

Vivo

8

Hans van Erp

Jonkergouw

8

Jack Louwers

Roest

9

Jos Ramaekers

Jonkergouw

9

Ed Jaspers

Coca-Cola

10

André van Mierlo

De Wacht

10

Fred van Dongen

Victoria







1985

1e etappe Ploegentijdrit

Someren

1985

2e etappe

Someren-Som.

1

Super

Weert

1

Edy Jorissen

Tim-Oil

2

Wijnands

Swalmen

2

Wim van Mierlo

Super

3

Tim-Oil

Roermond

3

Jack Louwers

Yin-Yang

4

Victoria Meubelen

St.Williebrord

4

André van Mierlo

de Wacht

5

H.B.Electro

Weert

5

Querines de Wit

Coca Cola

6

Coca Cola

Dongen

6

Jan Jordans

Arkel

7

de Wacht

Weert

7

Jos Vallen

H.B.

8

Vaat 69

Venlo

8

Jac van Kessel

Super

9

Arkel

Siebengewald

9

Frank v.Zantvoort

Wijnands

10

Yin-Yang

Weert

10

Henri Timmermans

H.B.







1985

3e etappe

Someren-Som.

1985

4e etappe Criterium

Someren

1

Martin van Kessel

Super

1

Jan Ubachs

H.B.

2

Johan Akkerman

Vaat 69

2

Wim van Mierlo

Super

3

Edy Jorissen

Tim-Oil

3

M.Verhagen

Coca Cola

4

Theo v/d Leeuw 

Tim-Oil

4

Henri Timmermans

H.B.

5

Wim van Mierlo

Super

5

Edy Jorissen

Tim-Oil

6

Marcel Verhagen

Victoria

6

Theo v/d Leeuw

Tim-Oil

7

Mike Strijbosch

H.B.

7

Mat Stoffels

Arkel

8

Laurent Mol

Coca Cola

8

Peter v/d Linden

Tim-Oil

9

Herman Crins

Wijnands

9

Jack Louwers

Yin-Yang

10

Jack Louwers

Yin-Yang

10

Paul Moris

de Wacht







1985

5e etappe

Someren-Som.

1985

Eindklassement


1

Frans v. Dongen

Coca Cola

1

Theo v/d Leeuw

Tim-Oil

2

Theo v/d Leeuw

Tim-Oil

2

Herman Crins

Wijnands

3

Ben Peeters

Super

3

Johan Akkerman

Tim-Oil

4

Ben Bernkens

Vaat 69

4

Mike Strijbosch

H.B.Electro

5

Henri Maatje

Verkoelen

5

Henk Smits

Vaat 69

6

Mike Strijbosch

H.B.

6

Ben Peeters

Super

7

Fred Scheres

Tim-Oil

7

Frans van Dongen

Victoria

8

Herman Crins

Wijnands

8

Fred Scheres

Tim-Oil

9

Piet Engbersen

TWC Oostrum

9

Piet Engbersen

W.Cl.Oostrum

10

Jack Steyvers

Yin-Yang

10

Henk Maatje

Verkoelen Bgd.







1986

1e etappe Ploegentijdrit

Someren

1986

2e etappe

Someren-Som.

1

Super

Weert

1

Theo v/d Leeuw

Arkel

2

Arkel

Siebengewald

2

Jac van Kessel

Super

3

Wijnands

Swalmen

3

Frank v.Zantvoort

Wijnands

4

Coca Cola

Dongen

4

Frank van Bakel

Arkel

5

Vaat 69

Venlo

5

Hein Sengers

Arkel

6

van Espen 

België

6

Bert v.Zantvoort

Wijnands

7

de Wacht

Weert

7

Peter van de Laar

Super

8

W.Cl.de Zwaluw

Someren

8

Benny Vandeauwera

van Espen B.

9

Cycles Geurts

Echt

9

John Derix

Wijnands

10

Klein Paries

Heythuysen

10

Laurent Mol

Coca Cola







1986

3e etappe

Someren-Som.

1986

4e etappe Criterium

Someren

1

Edy Jorissen

Arkel

1

Frank van Bakel

Arkel

2

Frank van Bakel

Arkel

2

Benny Vandeauwera

van Espen B.

3

Laurent Mol

Coca Cola

3

Martin van Kessel

Super

4

Benny Vandeauwera

van Espen B.

4

Laurent Mol

Coca Cola

5

Pierrot Cuypers

Vaat 69

5

Hein Sengers

Arkel

6

Jack Louwers

Super

6

Peter van de Laar

Super

7

Hein Sengers

Arkel

7

Theo v/d Leeuw

Arkel

8

Theo v/d Leeuw 

Arkel

8

Frank v.Zantvoort

Wijnands

9

Peter van de Laar

Super

9

Pierrot Cuypers

Vaat 69

10

Renè Houwen

Wijnands

10

John Derix

Wijnands







1986

5e etappe

Someren-Som.

1986

Eindklassement


1

Gaston Sannen

van Espen B.

1

Frank van Bakel

Arkel

2

Ben Peeters

Wijnands

2

Benny Vanderauwera

België

3

Theo v/d Leeuw

Arkel

3

Leo Mol

Coca-Cola

4

Peter van de Laar

Super

4

Mart van Kessel

Super

5

Benny Vandeauwera

van Espen B.

5

Theo v/d Leeuw

Arkel

6

Alex van Dijk

Coca Cola

6

Peter van de Laar

Super

7

Bert v.Zantvoort

Wijnands

7

Jack Louwers

Super

8

Hein Sengers

Arkel

8

Hein Sengers

Arkel

9

Laurent Mol

Coca Cola

9

Pierrot Cuypers

Vaat 69

10

John Derix

Wijnands

10

Rene Houwen

Wijnands







1987

1e etappe Ploegentijdrit


1987

2e etappe

Someren-Som.

1

Super

Weert

1

Jack Louwers

Super

2

Wijnands

Weert

2

Henk Smits

Beterfoon

3

Beterfoon

Siebengewald

3

Jac Lenders

de Wacht

4

Cycles Geurts

Echt

4

Theo v/d Leeuw

Super

5

van Espen

België

5

Harrie Steevens

Schoenmakers

6

Verkoelen-Delbouw

Stramproy

6

Frank v.Zantvoort

Wijnands

7

W.Cl.de Zwaluw-Oostrum

Someren-Oostr.

7

Alwin Opbroek

Beterfoon

8

Hay Gielen rijschool

Helden

8

Mat Stoffels

Beterfoon

9

Schoenmakers

Eindhoven

9

Gaston Sannen

van Espen B.

10

Steuten-van Tuel

Weert

10

Jo van Seggelen

de Wacht







1987

3e etappe

Someren-Som.

1987

4e etappe Crierium

Someren

1

Jac van Kessel

Super

1

Jac van Kessel

Super

2

Alwin Opbroek

Beterfoon

2

Jo van Seggelen

de Wacht

3

Jac Lenders

de Wacht

3

Peter van de Laar

Super

4

Harrie Steevens

Schoenmakers

4

Jac Lenders

de Wacht

5

Theo v/d Leeuw 

Super

5

Frank v.Zantvoort

Wijnands

6

G.Eggers

van Espen B.

6

Alwin Opbroek

Beterfoon

7

Jack Louwers

Super

7

Harrie Steevens

Schoenmakers

8

Peter van de Laar

Super

8

Henk Smits

Beterfoon

9

Marcel Cockx

van Espen B.

9

Bert v.Zantvoort

Wijnands

10

Ad Hoezen

Verkoelen Str.

10

John Derix

Wijnands







1987

5e etappe

Someren-Som.

1987

Eindklassement


1

Jac van Kessel

Super

1

Jac van Kessel

Super

2

Alwin Opbroek

Beterfoon

2

Jack Louwers

Super

3

Peter van de Laar

Super

3

Alwin Opbroek

Beterfoon

4

Harrie Steevens

Schoenmakers

4

Peter van de Laar

Super

5

G.Eggers

van Espen B.

5

Theo v/d Leeuw

Super

6

Frank v.Zantvoort

Wijnands

6

Jack Steyvers

Super

7

John Derix

Wijnands

7

Henk Hartjes

Super

8

Marcel Cockx

van Espen B.

8

Armand Tulmans

Super

9

Harrie v.Heugten

Verkoelen Str.

9

Frank v.Zantvoort

Wijnands

10



10



 

 

1988

1e etappe Ploegentijdrit

Someren

1988

2e etappe

Someren-Som.

1

Super

Weert

1

Jac van Kessel

Super

2

Winands

Swalmen

2

Peter van de Laar

Super

3

Tim-Oil

Roermond

3

Mat Stoffels

Arkel

4

H.B.Electro

Weert

4

Peter Theunissen

Geurts

5

de Wacht

Weert

5

Jack Louwers

Super

6

Vaat 69

Venlo

6

Martin van Kessel

Super

7

Arkel

Siebengewald

7

Arno Schoenmakers

Schoenmakers

8

Yin -Yang

Weert

8

Piet Hindriks

Arkel

9

Schoenmakers

Eindhoven

9

Marcel Cockx

van Espen B.

10

Verkoelen

Beegden

10

A. Schoenmakers Sr

Schoenmakers

1988

3e etappe Criterium

Someren

1988

4e etappe 

Someren-Som.

1

Bart Brentjens

Arkel

1

Harrie Steevens

Schoenmakers

2

Mat Stoffels

Arkel

2

Hans van Bavel

Super

3

Richard van Issum

Arkel

3

Chris Nelemans

DTS Deurne

4

Mike Verhappen

Verkoelen Str.

4

Bart Brentjens

Arkel

5

Hay Kellenaers

Beterfoon

5

G.Eggers

van Espen B.

6

Fred Scheres

van Espen B.

6

Ton Weltens

Geurts

7

Arno Schoenmakers 

Schoenmakers

7

Eric van Bael

van Espen B.

8

Harrie Steevens

Schoenmakers

8

Nic Savelkoul

Schoenmakers

9

Laurent Didderen

van Espen B.

9

Jack Louwers

Super

10

G.Eggers

van Espen B.

10

Ronald Gielen

de Wacht

1988

Eindklassement

1

Bart Brentjens

Arkel

2

Math Stoffels

Arkel

3

Richard van Issum

Arkel

4

Peter van de Laar

Super

5

Jac van Kessel

Super

6

Harrie Steevens

Schoenmakers

7

Hans van Bavel 

Super

8

Jack Louwers

Super

9

A.Schoenmakers jr

Schoenmakers

10

Fred Scheres

van Espen B.

1989

1e etappe

Someren-Som.

1989

2e etappe

Someren-Som.

1

Peter van de Laar

Schoenmakers

1

Eric van Bael

van Espen B.

2

Jack Louwers

Super

2

Frank van Bakel

van Tuel

3

Johan Wellens

van Espen B.

3

John van der Loop

Ravenstein

4

Maurice Engbersen

de Wacht

4

Arno Schoenmakers

Schoenmakers

5

Ad van Laarhoven

Schoenmakers

5

Jack Steyvers

Super

6

Jac van Kessel

Super

6

Rick van Dijk

de Wacht

7

Nol Kloosterman

van Espen B.

7

Eric van de Eng

Den Bosch

8

Laurent Didderen

van Espen B.

8

Henk van Leeuwen

W.Cl.Oostrum

9

Theo Verhees

van Tuel

9

Karel Thijssen

Zolder B.

10

Harrie Steevens

Schoenmakers

10

Fred Scheres

van Espen B.

1989

3e etappe Criterium

Someren

1989

4e etappe

Someren-Som.

1

Jack Louwers

Super

1

Henri Maatje

Schoenmakers

2

Ruud van Deursen

Super

2

Ad van Laarhoven

Schoenmakers

3

Jo van Seggelen

de Wacht

3

Chris Nelemans

van Tuel

4

Peter van de Laar

Schoenmakers

4

Jac Louwers

Super

5

Eric van de Eng

Den Bosch

5

Jo van Seggelen

de Wacht

6

Marcel Cockx

van Espen B.

6

Ruud van Deursen

Super

7

Hans van Bavel

Super

7

Hans van Bavel

Super

8

Nol Kloosterman

van Espen B.

8

Jac van Kessel

Super

9

Harrie Steevens

Schoenmakers

9

Eric van de Eng

Den Bosch

10

George Eggers

van Espen B.

10

Harrie Steevens

Schoenmakers

1989

Eindklassement

1

Jack Louwers

Super

2

Henk Maatje

Schoenmakers

3

Ad van Laarhoven

Schoenmakers

4

Chris Nelemans

van Tuel

5

Frank van Bakel

van Tuel

6

Sjaak van der Loop

van Tuyl

7

A.Schoenmakers sr

Schoenmakers

8

Theo Verhees

van Tuel

9

Eric van de Eng

van Tuyl

10

Hans van Leeuwen

W.Cl.Oostrum

1990

1e etappe

Someren-Som.

1990

2e etappe

Someren-Som.

1

Laurent Didderen

van Espen B.

1

Marcel Cockx

van Espen B.

2

Jac van Kessel

Super

2

Ben de Veer

Schoenmakers

3

Heddy Nieuwdorp

Expo

3

Piet Hindriks

Super

4

George Eggers

van Espen B.

4

Eugéne Roebroek

Expo

5

Frank van Bakel

van Tuel

5

Ruud van Deursen

Super

6

Guido Kramer

Ulft

6

Huub Vaessen

Blerick

7

Ruud van Deursen

Super

7

Maurice Engbersen

de Wacht

8

Jo van Seggelen

de Wacht

8

Guido Kramer

Ulft

9

Marcel Cockx

van Espen B.

9

Jac van Kessel

Super

10

Henri Maatje

Schoenmakers

10

Heddy Nieuwdorp

Expo

1990

3e etappe Criterium

Someren

1990

4e etappe

Someren-Som.

1

Jac van Kessel

Super

1

Jac van Kessel

Super

2

George Eggers

van Espen B.

2

Heddy Nieuwdorp

Expo

3

Frank van Bakel

van Tuel

3

Frank van Bakel

van Tuel

4

Albert Pieters

Schoenmakers

4

Ruud van Deursen

Super

5

Erik van Looy

Schoenmakers

5

Henri Maatje

Schoenmakers

6

Nol Kloosterman

van Espen B.

6

Erik van Loon

Schoenmakers

7

Louis Boeckx

Rooyakkers B.

7

John Heubel

Rooyakkers B.

8

Willy van Kessel

Zeeland

8

Henk van Tuel

van Tuel

9

John Heubel

Rooyakkers B.

9

Willy van Kessel

Zeeland

10

Hans Janssen

Heerlen

10

Jo van Seggelen

de Wacht

1990

Eindklassement

1

Marcel Cockx

van Espen B.

2

Jac van Kessel

Super

3

Piet Hindriks

Super

4

Eugene Roebroek

Expo

5

Ruud van Deursen

Super

6

Maurice Engbersen

de Wacht

7

Huub Faasen

Expo

8

Sjraar Driessen

Ind.

9

Frank van Bakel

van Tuel

10

George Eggers

van Espen B.