Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Omloop der Peel  Etappewedstrijd 

2001-2010

2001

1e etappe tijdrit

Someren

2001

2e etappe

Someren-Som.

1

Frank Stijnen

Weert

1

Erik Nieuwerth

Restore 

2

Mark den Hoed

Restore

2

Robert Weiss

Duitsland

3

Remco Startman

de Stofwolk

3

Berrie Thoolen

Echt

4

Berrie Thoolen

Echt

4

Mark den Hoed

Restore

5

Stan Janssen

W.Cl.Noord-Limb.

5

Peter Buesch

Duitsland

6

Jurgen Alberts

Duitsland

6

M.Bronkhorst

Duitsland

7

Roman Nowak

Duitsland

7

Hans v/d Munckhof

W.Cl.Noord-Limb.

8

Dennis v/d Meijden

Den Haag

8

Frank Stijnen

Weert

9

Steph.Westhagemann

Duitsland

9

Steph.Westhagemann

Duitsland

10

Erik Nieuwerth

Restore

10

Frank Fonteine

Lottum







2001

3e etappe

Someren-Som.

2001

Eindklassement


1

Stan Janssen

W.Cl.Noord-Limb.

1

Marc den Hoed

Restore 

2

Mark den Hoed

Restore 

2

Erik Nieuwerth

Lekkerkerk

3

Harrie Riem

W.Cl.Zuid-Limb.

3

Stan Janssen

W.Cl.Nrd Limb.

4

Frank Stijnen

Weert

4

Frank Stijnen

Bergklimmers

5

Andreas Löder

Duitsland

5

Remco Startman

Stofwolk

6

Erik Nieuwerth

Restore

6

Mario Bronckhorst

PSC Pulheim D.

7

Ron Stijns

W.Cl.Noord-Limb.

7

Francois Knarren

Hoensbroek

8

Remco Startman

RTC de Stofwolk

8

Robert Weiss

PSC Pulheim D.

9

M.Bronkhorst

Duitsland

9

Uli Hamacher

PSC Pulheim D.

10

Mari v.Oorschot

Best

10

Andreas Loder

PSC Pulheim D.







2002

1e etappe tijdrit

Someren

2002

2e etappe

Someren-Som.

1

Archim Schmidt

PSC Pullheim D.

1

Daniel Vandermieren

Sel.Antwerpen B.

2

Robert Koppers

Restore Pijnacker

2

Ger Verhagen

Pro Cycling

3

Dennis v/d Meijden

Restore Pijnacker

3

Henri Hermans

Sel.Antwerpen B.

4

Frank Stijnen

W.Cl.Bergklimmers

4

Peter Busch

PSC Pullheim D.

5

Rien van Kessel

Deurne

5

Francois Knarren

W.Cl.Zuid-Limb.

6

Rick Krijt

Restore Pijnacker

6

Ron Graat

W.Cl.Noord-Limb.

7

Patrick Vereesen

Sel.Antwerpen B.

7

Rik Dijkhuizen 

Restore Pijnacker

8

Daniel Vandermieren

Sel.Antwerpen B.

8

Peer van Dam

W.Club Tempo

9

Sander Olijve

RTC de Stofwolk

9

Joop Ribbers

RTC de Stofwolk

10

Jurgen Alberts

RSG Straelen D.

10

Frank Stijnen

W.Cl.Berklimmers







2002

3e etappe

Someren-Som.

2002

Eindklassement


1

Patrick Vereesen

Sel.Antwerpen B.

1

Robert Koppers

Scheveningen

2

Stan Janssen

W.Cl.Noord-Limb.

2

Francois Knarren

Hoensbroek

3

Robert Koppers

Restore Pijnacker

3

Joop Ribbers

Stofwolk Eibergen

4

Francois Knarren

W.Cl.Zuid-Limb.

4

Patrick Verresen

Antwerpen B.

5

Joop Ribbers

RTC de Stofwolk

5

Daniel Vandermieren

Antwerpen B.

6

Edy Jorissen

Bocholtz B.

6

Rik Dijkhuizen

Scheveningen

7

Rik Dijkhuizen

Restore Pijnacker

7

Stan Janssen

Siebengewald

8

Marc den Hoed

Restore Pijnacker

8

Frank Stijnen

Weert

9

Sander Olijve

RTC de Stofwolk

9

Dennis v/d Meiden

Den Haag

10

Dennis v/d Meijden

Restore Pijnacker

10

Marc den Hoed

Pijnacker







2003

A F G E L A S T











2004

1e etappe tijdrit

Someren

2004

2e etappe

Someren-Som.

1

Edwin Raats

Helmond

1

Werner Altenwischer

Amsterdam

2

Wouter Betting

Den Hoorn

2

Joop Ribbers

Groenlo

3

Marco Vermeij

Ridderkerk

3

Frank Terwel

Arnhem

4

Robert Koppers

Scheveningen

4

Robert Koppers

Scheveningen

5

Bas Raas

Eindhoven

5

Marc Aversteeg

Aalten

6

Pieter Dijkshoorn

Rijswijk

6

Patrick Houthooft

Helmond

7

Frank Terwel

Arnhem

7

Roy Steuten

Hunsel

8

Berrie Thoolen

Echt

8

Hermi Beute

Nijmegen

9

Chris Jansen

Sittard

9

Arnaud Stoffels

Amersfoort

10

Peter Verhouden

Eindhoven

10

Marco Vermeij

Ridderkerk







2004

3e etappe

Someren-Som.

2004

Eindklassement


1

Robert Koppers

Scheveningen

1

Robert Koppers

Scheveningen

2

Sander Olijve

Neede

2

Marco Vermeij

Ridderkerk

3

Francois Knarren

Hoensbroek

3

Frank Terwel

Arnhem

4

Mario Bronckhorst

Straelen D.

4

Joop Ribbers

Groenlo

5

Frank Terwel

Arnhem

5

Roy Steuten

Hunsel

6

Edwin Raats

Helmond

6

Marc Aversteeg

Aalten

7

Werner Altenwischer

Amsterdam

7

Patrick Somsen

Aalten

8

Marco Vermeij

Ridderkerk

8

Edwin Raats

Helmond

9

Joop Ribbers

Groenlo

9

Wouter Betting

Den Hoorn

10

Berrie Thoolen

Echt

10

Patrick Hack

Nootdorp







2005

1e etappe tijdrit

Someren

2005

2e etappe

Someren-Som.

1

Maurice van Rijn

De Lier

1

Berrie Thoolen

Echt

2

Wouter Betting

Den Hoorn

2

Robert Koppers

Den Haag

3

Robert Koppers

Scheveningen

3

Henk Ceelen

Oudekerk/Amstel

4

Pieter Dijkshoorn

Rijswijk

4

Francois Knarren

Hoensbroek

5

Bart van Haren

Amsterdam

5

Stefan Roosen

Hasselt B.

6

Joris van Mechelen

Brasschaat B.

6

Maurice van Rijn

De Lier

7

Roy Steuten

Hunsel

7

Carsten Hamacher

Wegberg D.

8

Erik Hagendoorn

Gouderak

8

Marc den Hoed

Pijnacker

9

Berrie Thoolen

Echt

9

Willy van Kessel

Zeeland

10

Peter Verhouden

Eindhoven

10

Bart van Haren

Amsterdam







2005

3e etappe

Someren-Som.

2005

Eindklassement


1

Marc den Hoed

Pijnacker

1

Robert Koppers

Scheveningen

2

Henk Ceelen

Oudekerk/Amstel

2

Berrie Thoolen

Echt

3

Robert Koppers

Den haag

3

Maurice van Rijn

De Lier

4

Berrie Thoolen

Echt

4

Marc den Hoed

Pijnacker

5

Lars Weijers

Bemmel

5

Wouter Betting

De Hoorn

6

Roy Steuten

Hunsel

6

Roy Steuten

Hunsel

7

Francois Knarren

Hoensbroek

7

Pieter Dijkshoorn

Rijswijk

8

Pascal Brunke

Straelen

8

Joris van Mechelen

Brasschaat B.

9

Stefan Roosen

Hasselt B.

9

Bart van Haren

Amsterdam

10

Koen Lankhaar

Haarlen

10

Erik Hagendoorn

Gouderak







2006

1e etappe

Someren-Som.

2006

2e etappe

Someren-Som.

1

Sander Olijve

Neede


Afgelast wegens


2

Sjef Klerken

Baarlo


overlijden van renner


3

Marc den Hoed

Pijnacker


Pieter Dijkshoorn


4

Arjan Ribbers

Groenlo


1e etappe is eindklassement


5

Patrick Hack

Nootdorp




6

Robert van Erp

Oss




7

Alexander Bauer

Keulen D.




8

Matthieu Hendriks

Krimpen a/d Lek




9

Daan Wanders

Lichtenvelde




10

Jacques Schuit

Arnemuiden










2006

Eindklassement





1

Sander Olijve

Neede




2

Sjef Klerken

Baarlo




3

Marc den Hoed

Pijnacker




4

Arjan Ribbers

Groenlo




5

Patrick Hack

Nootdorp




6

Robert van Erp

Oss




7

Alexander Bauer

Keulen D.




8

Matthieu Hendriks

Krimpen a/d Lek




9

Daan Wanders

Lichtenvelde




10

Jacques Schuit

Arnemuiden










2007

1e etappe

Someren-Som.

2007

2e etappe

Someren-Som.

1

Henk Ceelen

Oudekerk a.d.IJssel

1

Kurt Diels

Vorselaar B.

2

Jacques Schuit

Arnemuiden

2

Jacques Schuit

Arnemuiden

3

Sander Olijve

Neede

3

Tom Linten

Balen B.

4

Geert Scholma

Utrecht

4

Jos v/d Horst

Nijmegen

5

Arjan Ribbers

Groenlo

5

Leo Essink

Aalten

6

Jeroen v/d Honing

Valkenswaard

6

Alexander Bauer

Hürth D.

7

Patrick Hack

Nootdorp

7

Roy Steuten

Hunsel

8

Patrick Wingens

Oss

8

Berrie Thoolen

Echt

9

Matthieu Hendriks

Krimpen a/d Lek

9

Lars Meijers

Gendt

10

Tom Linten

Balen B.

10

Giovanni Janssen

Eksel B.







2007

Eindklassement





1

Jacques Schuit

Arnemuiden




2

Tom Linten

Balen B.




3

Matthieu Hendriks

Krimpen a/d Lek




4

Kurt Diels

Vorselaar B.




5

Henk Ceelen

Oudekerk/ijssel




6

Sander Olijve

Neede




7

Jos van der Horst

Nijmegen




8

Lars Weijers

Gendt




9

Berrie Thoolen

Echt




10

Rick van den Hurk

Dommelen










2008

1e etappe

Someren-Som.

2008

2e etappe

Someren-Som.

1

Tom Linten

Balen B.

1

Tom Linten

Balen B.

2

Dennis Skezely

Neeroeteren B.

2

Sten Oostland

Harderwijk

3

Marcel de Koning

Hippolytushoef

3

Jos van der Horst

Nijmegen

4

Mark Habets

Simpelveld

4

Piotr Kornafel

Straelen D.

5

Patrick de Boel

Tessenderlo B.

5

Stefan Roosen

Hasselt B.

6

Maurice Engersen

Nederweert

6

Patrick Wingens

Oss

7

Geert Hye

Aarschot B.

7

Kurt Diels

Vorselaar B.

8

Nicolas Catoul

Waremme B.

8

Mark Habets

Simpelveld

9

Berrie Thoolen

Echt

9

Arjan Ribbers

Groenlo

10

Arjan Ribbers

Groenlo

10

Geert Scholma

Utrecht







2008

Eindklassement





1

Tom Linten

Balen B.




2

Mark Habets

Simpelveld




3

Sten Oostland

Harderwijk




4

Jos van der Horst

Nijmegen




5

Arjan Ribbers

Groenlo




6

Stefan Roosen

Hasselt B.




7

Kurt Diels

Vorselaar B.




8

Dylan de Kok

Steenbergen




9

Patrick Wingens

Oss




10

Piotr Kornafel

Straelen D.










2009

1e etappe

Someren-Som.

2009

2e etappe

Someren-Som.

1

Robert van Erp

Schijndel

1

Dennis Szekely

Neeroeteren B.

2

Dennis Szekely

Neeroeteren B.

2

Rik Houwers

Delft

3

Jacques Schuit

Oost Souburg

3

Niels Hamers

Stramproy

4

Nicolas Catoul

Waremme B.

4

Roy Steuten

Hunsel

5

Piotr Kornafel

Straelen D.

5

Marc van Grinsven

Deurne

6

Roy Steuten

Hunsel

6

Francois Knarren

Hoensbroek

7

Jefte de Bruin

Nijmegen

7

Leon Essink

Aalten

8

Tom Linten

Balen B.

8

Dik van de Koolwijk

Nijmegen

9

Maarten Boonen

Harderwijk

9

Nicolas Catoul

Waremme B.

10

Marc van Grinsven

Deurne

10

Tom Linten 

Balen B.













2009

Eindklassement





1

Dennis Szekely

Neeroeteren B.




2

Robert van Erp

Schijndel




3

Jacques Schuit

Oost Souburg




4

Rik Houwers

Delft




5

Nicolas Catoul

Waremme B.




6

Piotr Kornafel

Straelen D.




7

Roy Steuten

Hunsel




8

Marc van Grinsven

Deurne




9

Tom Linten

Balen B.




10

Maarten Boonen

Harderwijk










2010

2e etappe

Someren-Som.

2010

1e etappe

Someren-Som.

1

Robin Daling

Uden

1

Marc van Grinsven

Deurne

2

Christof Mariën

Retie B.

2

Christof Mariën

Retie, B.

3

Niels Hamers

Stramproy

3

Robin Daling

Uden

4

Frederik Goos

Mol B.

4

Roy Steuten

Hunsel

5

Maik Wensink

Aalten

5

Arjan Ribbers

Groenlo

6

Piotr Kornafel

Straelen D.

6

Memy Meeuwse

Utrecht

7

Werner Altenwisser

Amsterdam

7

Dennis Szekely

Maaseik, B.

8

John Haast

Rijsbergen

8

Rik Houwers

Delft

9

Roy Steuten

Hunsel

9

Dylan de Kok

Steenbergen

10

Francois Knarren

Hoensbroek

10

Kris van Grieken

Mol B.







2010

Eindklassement





1

Robin Daling

Uden




2

Christof Mariën

Retie B.




3

Roy Steuten

Hunsel




4

Remy Meeuwse

Utrecht




5

Dennis Szekely

Neeroeteren B.




6

Arjan Ribbers

Groenlo




7

Rik Houwers

Delft




8

Niels Hamers

Stramproy




9






10

Maik Wensink

Aalten