Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Omloop der Peel  Etappewedstrijd  

2011-2015

2011

1e etappe

Someren-Som.

2011

2e etappe

Someren-Som.

1

Marc van Grinsven

Deurne

1

Jos Koop

Den Hoorn

2

Frederik Goos

Mol, B.

2

Marc van Grinsven

Deurne

3

Tim Foppen

Zoetermeer

3

Frederik Goos

Mol B.

4

Jacques Schuit

Oost Souburg

4

Maarten Boonen

Harderwijk

5

Jos Koop

Den Hoorn

5

Christof Mariën

Retie B.

6

Joeri Vanhove

Houthalen B.

6

John Haast

Rijsbergen

7

Christof Mariën

Retie B.

7

Luuk Metsemakers

Neer

8

John Haast

Rijsbergen

8

Werner Altenwisser

Amsterdam

9

Ronald Sommer

Druten

9

Arne van Gils

Baarle Nassau

10

Rik de Vree

Rijen

10

Peter Behiels

Oostmalle B.







2011

Eindklassement





1

Marc van Grinsven

Deurne




2

Frederik Goos

Mol B.




3

Tim Foppen

Zoetermeer




4

Jos Koop

Den Hoorn




5

Jacques Schuit

Oost Souburg




6

Christof Mariën

Retie B.




7

John Haast

Rijsbergen




8

Joeri Vanhove

Houthalen B.




9

Ronald Sommer

Druten




10

Arne van Gils

Baarle Nassau










2012

1e etappe

Someren-Som.

2012

2e etappe

Someren-Som.

1

Erik Meerkerk

Zuidland

1

Jacques Schuit

Oost Souburg

2

Igor Ovdienko

Essen Dld.

2

William Berns

Cuijk

3

Remy Meeuwse

Utrecht

3

Marc van Grinsven

Deurne

4

Marcel Wouters

Molenhoek

4

Kris van Grieken

Mol B.

5

Bart Verdonck

Lommel B.

5

Jelte Krol

Groningen

6

Patrick van Gortel 

Apeldoorn

6

Arne van Gils

Baarle Nassau

7

Edwin Franse

Goes

7

Jelle Middendorp

Schipluiden

8

Dylan de Kok

Steenbergen

8

Toon Bosmans

Mol B.

9

Lenn Harreveld

Den Hoorn

9

Court Cammeron

Stampersgat

10

Marc van Grinsven

Deurne

10

Pjotr Kornafel 

Straelen Dld.







2012

Eindklassement





1

Marcel Wouters

Molenhoek




2

Jacques Schuit

Oost Souburg




3

Patrick van Gortel

Apeldoorn




4

William Berns

Cuijk




5

Marc van Grinsven

Deuirne




6

Jelte Krol

Groningen




7

Pjotr Kornafel

Straelen Dld.




8

Dennis Szekely

Neeroeteren B.




9

Bram van Kooij

Veldhoven




10

Kris van Grieken

Mol B.










2013

1e etappe

Someren-Som.

2013

2e etappe

Someren-Som.

1

Ruben Engelen

Tessenderlo B.

1

Stefan Borsboom

Hellevoetsluis

2

Marc van Grinsven

Deurne

2

Jonny van der Klooster

Lewedorp

3

Rob Krijnen 

Oostmalle B.

3

Twan Kops 

Eindhoven

4

Edwin Thijs

Arendonk B.

4

Timo Franssen

Heerde

5

Pjotr Kornafel

Straelen Dld.

5

Sven Noels

Balen B.

6

Kristof Bomans 

Maasmechelen B.

6

Dave Kleinjan

Spijkenisse

7

Alexander Bauer

Hürth Dld.

7

Pjoitr Kornafel

Straelen Dld.

8

Jeroen Noels

Balen B.

8

Maarten v.Langendonk

Balen B.

9

Patrick van Gortel

Apeldoorn

9

Kristof Bomans

Maasmechelen B.

10

Rob Lokate

Delft

10

Stefan Joosten

Maastricht







2013

Eindklassement





1

Pjotr Kornafel 

Straelen Dld.




2

Ruben Engelen

Tessenderlo B.,




3

Marc van Grinsven 

Deurne




4

Kristof Bomans 

Maasmechelen B.




5

Rob Krijnen

Oostmalle B.




6

Edwin Thijs 

Arendonk




7

Patrick van Gortel

Apeldoorn




8

Jeroen Noels

Balen B.




9

Stefan Borsboom

Hellevoetsluis




10

Jonny van der Klooster

Lewedorp










2014

1e etappe

Someren-Someren

2014

2e etappe

Someren-Someren

1

Harko Kievit

Leek

1

Harko Kievit

Leek

2

Sten Oostland

Harderwijk

2

Glenn van Nierop

Zoeterwoude

3

Rob Krijnen 

Lille B.

3

Thijs Nijveld

Delft

4

Marc van Grinsven

Deurne

4

Rob Krijnen

Lille B.

5

Jan Hekman

Norg

5

Jan Hekman

Norg

6

Robbin van de Geer

Maastricht

6

Dennis van Iersel

Berkel enschot

7

Dennis van Iersel 

Berkel Enschot

7

Stein Oostland

Harderwijk

8

Michel Francois

Hellevoetsluis

8

Marijn Pijper

Hoogvliet

9

Peter van den Heuvel

Bakel

9

Christof Marien

Retie B.

10

Christof Marien

Retie B.

10

Pjotr Kornafel

Straelen Dld.







2014

Eindklassement





1

Harko Kievit

Leek




2

Glenn van Nierop

Zoeterwoude




3

Stein Oostland

Harderwijk




4

Rob Krijnen

Lille B.




5

Jan Hekman

Norg




6

Dennis van Iersel

Berkel enschot




7

Christof Marien

Retie B.




8

Pjotr Kornafel

Straelen Dld.




9

Peter van den Heuvel

Bakel




10

Melvin Bos

Alkmaar










2015

1e etappe

Someren-Someren

2015

2e etappe

Someren-Someren

1

Tom de Vrede

Berkel en Rodenrijs

1

Vincent ter Schure

Soest

2

Marc van Grinsven

Deurne

2

Robbert Schaap

Voorburg

3

Klaas Stynen

Beerse B.

3

Raymond Bakker

Julianadorp

4

Krystof Gryson

Nevele B.

4

Pjotr Kornafel

Straelen Dld.

5

Rob Linsen

Waalre

5

Wieger v.d. Schaaf 

Den Haag

6

Marijn Pijper 

Hoogvliet

6

Vincent Meyvis

Halle Zoersel B.

7

Wieger v.d. Schaaf

Den Haag

7

Kristof Gryson

Nevele B.

8

Michael Lasut

Weert

8

Tim de Koning 

Delfgauw

9

Gino Bonenmeijer

Nootdorp

9

Marijn Pijper

Hoogvliet

10

Erwin Rijnders

Nieuwegein

10

Marc van Grinsven

Deurne







2015

Eindklassement





1

Tom de Vrede

Berkel en Rodenrijs




2

Kristof Gryson 

Nevele B.




3

Wieger v.d. Schaaf 

Den Haag




4

Marc van Grinsven

Deurne




5

Klaas Stynen

Beerse B.




6

Marijn Pijper

Hoogvliet




7

Rob Linsen

Waalre




8

Erwin Rijnders

Nieuwegein




9

Gino Bonemeijer

Nootdorp




10

Stijn van Maldeghem

Pulderbos B.











Ploegenklassement

 

 

1e

2e

3e

1

1963

Wielerclub Peter Post   Echt

DTS Deurne

Brabantia Zeelst

2

1964

Wielerclub Brabantia   Zeelst

Wielerclub de Zwaluw   Someren

Wielerclub Peter Post   Echt

3

1965

Hy-Line  Someren

Renault Someren

Heijnen  Venlo

4

1966

Hy-Line  Someren

v.Seggelen Weert

Wielerclub Peter Post   Echt

5

1967

Wielerclub Peter Post   Echt

Hy-Line Someren

ABS  Someren

6

1968

v.Seggelen Weert

Wielerclub Peter Post   Echt

Vivo  Weert

7

1969

Vivo  Weert

Hy-Line Someren

Volkswagen Someren

8

1970

v.Seggelen Weert

Vivo  Weert

Meulendijks Someren

9

1971

Lako  Weert

v.Beek de Wijs   Vlodrop

Vivo  Weert

10

1972

v.Beek de Wijs   Vlodrop

Vivo  Weert

Lako  Weert

11

1973

Lako  Weert

Belgie A

Vivo  Weert

12

1974

Vivo  Weert

Salentijn Roermond

Belgie A

13

1975

Vivo  Weert

v.Beek de Wijs   Vlodrop

Alessi Doetinchem

14

1976

Compri Zwijndrecht

Vivo  Weert

Leenen Someren

15

1980

Vivo  Weert

t Hukske  Weert

Drenth Maasbracht

16

1981

Vivo  Weert

Drenth Maasbracht

Wijnands  Swalmen

17

1982

Vivo  Weert

Drenth Maasbracht

Roest  Venlo

18

1983

de Wacht  Weert

Vivo  Weert

Roest  Venlo

19

1984

Vivo  Weert

Wijnands  Swalmen

Coca-cola Dongen

20

1985

Tim-Oil Roermond

Super  Weert

Verkoelen Beegden

21

1986

Arkel  Siebengewald

Super  Weert

Wijnands  Swalmen

22

1987

Super  Weert

Beterfoon   Siebengewald

Wijnands  Swalmen

23

1988

Arkel  Siebengewald

Super  Weert

Schoenmakers   Eindhoven

24

1989

Schoenmakers   Eindhoven

Super  Weert

van Tuel  Weert

25

1990

Super  Weert

van Espen  Belgie

Expo  Reuver

26

1991

Knoops

Expo  Reuver

Individuelen ploeg

27

1992

van Tuel  Weert

EBKS  Weert

Expo  Reuver

28

1993

Janssen/Giant   Stramproy

van Tuel Weert

De Dijle Belgie

29

1994

Verhagen Rijen

Janssen/Giant   Stramproy

de Maastrappers Horn

30

1995

Immo de Dijle Belgie

Janssen/Giant   Stramproy

W.Cl.Terheijden

31

1996

Arkel  Siebengewald

Immo de Dijle Leuven   B.

de Maastrappers Horn

32

1997

Arkel  Siebengewald

Wielerclub Ede

Radclub Nettental D.

33

1998

Trillion v.Herten   Beesel

Wielerclub Eindhoven

Wielerclub de Amstel   Amsterdam

34

1999

Trillion v.Herten   Beesel

Amstel  Diemen

A.G.P. Gevi  Belgie

35

2000

W.Club Zuid-Limburg   Maastricht

Restore Cyclingteam   Pijnacker

Immo de Dijle Leuven   B.

36

2001

P.S.C. Pulheim   Duitsland

Restore Cyclingteam   Pijnacker

Wielerclub   Bergklimmers Stein

37

2002

Restore Cycling Team   Pijnacker

Selectie Antwerpen B.

Wielerclub   Bergklimmers Stein

 

2003

A F G E L A S T  Vogelpest

x

x

38

2004

Restore Cycling Team   Pijnacker

De Peddelaars Aalten

TWC Noord Limburg

39

2005

Restore Cycling Team   Pijnacker

Wielerclub   Bergklimmers Stein

Team   Weijers-Hako-Ilson Haarlem

40

2006

Restore Cycling Team   Pijnacker

De Peddelaars Aalten

Team   Weijers-Hako-Ilson Haarlem

41

2007

Team   Weijers-Hako-Ilson Haarlem

MEVE W.Cl.   Princenhage

TWC de Kempen   Valkenswaard

42

2008

Toekomstvrienden   Balen B.

Splendid-Prorace-Audiomix

Wielerver.Princenhage

43

2009

Team   Weijers-Hako-Ilson Haarlem

W.Cl. Maastrappers-W.C.Eindhoven

Nering Bögel Weert

44

2010

Wielerver.Schijndel

Wielerclub   Bergklimmers Stein

De Peddelaars Aalten

45

2011

WTOS Delft

HST Yokohama Lummen   België

Wielerclub Eindhoven

46

2012

W.V.Princenhage

Cyclingteam HVS

WTOS Delft

47

2013

HST Yokohama  1 Lummen België

RWV de Spartaan Den   Haag

WTOS Delft

48

2014

Team Zaes Leek

RWV De Spartaan Den   Haag

WTOS Delft

49

2015

TWC de Kempen   Valkenswaard

RWV De Spartaan Den   Haag

Be Fast Cyclingteam