Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Omloop van het Maasdal  "Ohe en Laak"  Etappewedstrijd  

1988-1994      

1988

1e etappe


1988

2e etappe


1

Henk Hartjes

Super

1

Hans van Bavel

Super

2

Nico Savelkoul

Schoenmakers

2

Arno Schoenmakers

Schoenmakers

3

Jac van Kessel

Super

3

Michel Willemsen

W.Cl.Oostrum

4

Harrie Steevens

Schoenmakers

4

Jac van Kessel

Super

5

Frank van Bakel

van Tuel

5

Piet Hindriks

Super

6

Peter Theunissen

Geurts

6

Peter Theunissen

Geurts

7

Henk Smits

de Wacht

7

Jack Louwers

Super

8

Jack Louwers

Super

8

Ton Weltens

Geurts

9

Jo van Seggelen

de Wacht

9

Mat Stoffels

Arkel

10

Jack Steyvers

Super

10

Peter v.Zantvoort

Weert







1988

Eindklassement





1

Hans van Bavel

Super




2

Arno Schoenmakers jr

Schoenmakers




3

Jac van Kessel

Super




4

Piet Hindriks

Beterfoon




5

Peter Theunissen

Geurts




6

Jack Louwers

Super




7

Jack Steyvers

Super




8

Frank van Bakel

van Tuel




9

Ton Weltens

Geurts




10

Albert Pieters

Schoenmakers










1989

1e etappe 


1989

2e etappe


1

Henk Smits

Verkoelen Str.

1

Hans van Bavel

Super

2

Ruud van Deursen

Super

2

Eric van Bael

van Espen B.

3

Mat Stoffels

Verkoelen Str.

3

Ad van Laarhoven

Schoenmakers

4

Jack Steyvers

Super

4

Ruud van Deursen

Super

5

Marcel Fooy

van Espen B.

5

Mat Stoffels

Verkoelen Str..

6

Ad van Laarhoven

Schoenmakers

6

Louis Boeckx

van Espen B.

7

Jan Peeten

de Wacht

7

Jo van Seggelen

de Wacht

8

Henri Maatje

Schoenmakers

8

Jan Reinders

de Wacht

9

Freek Aertsen

Son

9

Nol Kloosterman

van Espen B.

10

Gerard Remery

de Wacht

10

Martin van Kessel

Schoenmakers







1989

Eindklassement





1

Ruud van Deursen

Super




2

Math Stoffels

Verkoelen




3

Henk Smits

Verkoelen




4

Ad van Laarhoven

Schoenmakers




5

Arno Schoenmakers jr

Schoenmakers




6

Fred Scheres

van Espen B.




7

Jack Steyvers

Super




8

Henri Maatje

Schoenmakers




9

Hans van Bavel

Super




10

Ton Weltens

Heythuysen










1990

1e etappe


1990

2e etappe


1

Mark Brebels

Faema B.

1

Frank van Bakel

van Tuel

2

Eugène Roebroek

Expo

2

Jo van Seggelen

de Wacht

3

Jac van Kessel

Super

3

Theo v/d Leeuw

Super

4

Hans van Bavel

Super

4

John Heubel

Faema B.

5

Martin Beijers

van Tuel

5

Maurice Engbersen

de Wacht

6

Edy Jorissen

van Tuel

6

Albert Pieters

Schoenmakers

7

Henk Smits

de Wacht

7

Marcel Fooy

Faema B.

8

Frank van Bakel

van Tuel

8

Ronald van Buel

Doesburg

9

John Heubel

Faema B.

9

Stefan van Hees

Leende

10

Maurice Engbersen

de Wacht

10

Huub Faasen

Expo







1990

Eindklassement





1

Marc Brebels

Faema B.




2

Eugéne Roebroek

Expo




3

Jac van Kessel

Super




4

Hans van Bavel

Super




5

Edy Jorissen

Weert




6

Marti Beijers

van Tuel




7

Frank van Bakel

van Tuel




8

John Heubel

Faema B.




9

Theo v/d Leeuw

Super




10

Maurice Engbersen

de Wacht










1991

1e etappe


1991

2e etappe


1

Eugène Roebroek

Expo

1

Rob Vijverberg

s Gravenzande

2

Piet Hindriks

Sijbers sport

2

Frank van Bakel

van Tuel

3

Jack Steyvers

van Tuel

3

Jack Steyvers

van Tuel

4

Ger Hermans

Expo

4

Eugène Roebroek

Expo

5

Dirk van Beelen

Katwijk

5

Ger Hermans

Expo

6

Bart Brentjens

Expo

6

Jan van de Berg

Oploo

7

Ruud van Deursen

van Tuel

7

Armand Tulmans

Lommel B.

8

Jan van de Berg

Oploo

8

Ruud van Deursen

van Tuel

9

Leo Vaessen

Expo

9

Jan Althof

Noordwijk

10

Frank van Bakel

van Tuel

10

Theo Vriens

de Koning







1991

Eindklassement





1

Eugéne Roebroek

Expo




2

Jack Steyvers

van Tuel




3

Rob Vijverberg

Pasman




4

Frank van Bakel

van Tuel




5

Ger Hermans

Expo




6

Jan van de Berg

Oploo




7

Ruud van Deursen

van Tuel




8

Bart Brentjens

Expo




9

Armand Tulmans

Lommel B.




10

Theo Vriens

Helmond










1992

1e etappe  


1992

2e etappe


1

Mario de Dekker

de Dijle-v.Espen

1

Michel Grifnee

EBKS

2

Edy Jorissen

EBKS

2

Frank van Bakel

van Tuel

3

Henk Smits

de Wacht

3

Mario de Dekker

de Dijle-v.Espen 

4

Michel Grifnee

EBKS

4

Gerard Kramer

Braamt

5

Frank van Bakel

van Tuel

5

Edy Jorissen

EBKS

6

Jo van Seggelen

de Wacht

6

Nol Kloosterman

de Dijle-v.Espen 

7

Louis Boeckx

de Dijle-v.Espen

7

Jan Ubachs

Sijbers sport

8

Laurent Didderen

de Dijle-v.Espen

8

Andrè van Mierlo

de Wacht

9

Andrè Scheffer

Ulft

9

Mat Stoffels

Tegelen

10

Piet Hindriks

Sijbers sport

10

Albert Luchies

Luchies







1992

Eindklassement





1

Mario de Dekker

Dijle/v.Espen




2

Edy Jorissen

EBKS




3

Michel Grifnee

EBKS




4

Frank van Bakel

van Tuel




5

Guido Kramer

Braamt




6

Albert Luchies

Luchies




7

Andre van Mierlo

Soerendonk




8

Leon Crienen

W.Cl.Olympia




9

Nol Kloosterman

Dijle/v.Espen




10

Math Stoffels

Tegelen










1993

1e etappe 


1993

2e etappe

Stramproy Criterium

1

Raym.v.Eijndhoven

Weert

1

Jack Steyvers

Janssen-Giant

2

Johan Janssen

Helden

2

Michel Grifnee

België

3

Leon Franssen

Reuver

3

Erik Hilkens

Janssen-Giant

4

Michel Grifnee

België

4

Laurent Didderen

Immo de Dijle B.

5

Eric van Bael

Lommel B.

5

Frank van Bakel

van Tuel

6

Mario de Dekker

Gev B.

6

Marcel Cockx

Immo de Dijle B.

7

Jan Ubachs

Sijbers sport

7

Nol Kloosterman

Immo de Dijle B.

8

Huub Faasen

Blerick

8

Gerry Glas

W.Cl.Eindhoven

9

Henri Hendrikx

Janssen-Giant

9

Erik Janssen

Baarlo

10

Erik Hilkens

Janssen-Giant

10

Theo Donders

Janssen-Giant







1993

3e etappe


1993

Eindklassement


1

Pierrot Cuypers

België

1

Michel Grifnee

EBKS

2

Laurent Didderen

Immo de Dijle

2

Johan Janssen

Janssen/Giant

3

Martin Teunissen

van Tuel

3

Raym.v.Eijndhoven

EBKS

4

Erik Hilkens

Janssen-Giant

4

Leon Franssen

Janssen/Giant

5

Mario de Dekker

Immo de Dijle

5

Huub Faasen

Blerick

6

Jack Cox

Maastrappers

6

Jan Ubachs

Venlo

7

Michel Grifnee

België

7

Erik van Bael

Janssen/Giant

8

Jo van Seggelen

Budel Schoot

8

Mario de Dekker

Dijle/v.Espen

9

Nol Kloosterman

Immo de Dijle

9

Henri Hendrikx

Janssen/Giant

10

Louis Boeckx

Immo de Dijle

10

Jac Steyvers

Janssen/Giant







1994

1e etappe


1994

2e etappe


1

Jef Mertens

Gevi B.

1

Jack Steyvers

Janssen-Giant

2

Kurt van Heeringen

Gevi B.

2

Joël Cuypers

België

3

Edy Jorissen

Schoenmakers

3

Ton Hillen

Maastrappers

4

Nol Kloosterman

van Espen B.

4

Thè Bössen

Duitsland

5

Jack Steyvers

Janssen -Giant

5

Jef Mertens

Gevi

6

Laurent Didderen

Janssen-Giant

6

Edy Jorissen

Bocholt B.

7

Ton Hillen

Maastrappers

7

Nol Kloosterman

van Espen B.

8

Huub Greijmans

Maastrappers

8

Huub Greijmans

Maastrappers

9

Marcel Cockx

van Espen B.

9

Jos Lamber

W.Cl.Olympia

10

Menno Grootjans

Tilburg

10

Bram Sijbers

Venray







1994

Eindklassement





1

Jef Mertens

Gevi B.




2

Kurt v.Heeringen

België




3

Edy Jorissen

Bocholtz B.




4

Nol Kloosterman

van Espen B.




5

Jack Steyvers

Janssen/Giant




6

Ton Hillen

Helden




7

Joel Cuypers

Gevi B.




8

Bram Sijbers

Ind.




9

Huub Greijmans

Maastrappers




10

Menno Grootjans

Ind.




Ploegenklassement                                                                     

          1                                        2                                        3

1980

Vivo  Weert

Roest  Venlo

Drenth  Maasbracht

1981

Vivo  Weert

Drenth  Maasbracht

Roest  Venlo

1982

Roest  Venlo

de Limburger  Roermond

Geurts  Echt

1983

Roest  Venlo

Vivo  Weert

Heywin  Wanroy

1984

H.B.Electro  Weert

Vivo  Weert

de Wacht  Weert

1985

Vaat 69  Venlo

Yin-Yang  Weert

Super  Weert

1986

Arkel  Siebengwald

Wijnands  Swalmen

Super  Weert

1987

Super  Weert

Beterfoon   Siebengewald

TWC  Oostrum

1988

Super  Weert

Schoenmakers   Eindhoven

van Espen  Belgie

1989

Super  Weert

Schoenmakers   Eindhoven

van  Tuel    Weert

1990

Super  Weert

Faema  Belgie

van  Tuel    Weert

1991

van Tuel  Weert

Expo  Reuver

Pasman  Leiden

1992

EBKS  Weert

Dijle-van Espen  Belgie

van  Tuel    Weert

1993

Janssen/Giant   Stramproy

EBKS  Weert

de Maastrappers Horn

1994

Gevi  Belgie

Janssen/Giant   Stramproy

de Maastrappers Horn


 Zes keer het ploegenklassement voor de VIVO en Superploegen, hier het team van 1981 met v.l.n.r. Armand Tulmans-Daan van Dijk-Jac van Kessel-Jack Louwers-Henk de Hey-Mart van Kessel-P.L. Wiel Kuntzelaers ,beneden Wim van Mierlo en Jos Ramaekers