Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Rog Tour  Weert  Etappewedstrijd  

2002-2010

2002

1e etappe tijdrit

Altweerterheide

2002

2e etappe Criterium

Weert

1

Jacco Tettelaar

Team Brabant

1

Patrick Verresen

Sel.Antwerpen B.

2

Dennis v/d Meiden

Restore

2

Henri Hermans

Sel.Antwerpen B.

3

Stan Janssen

W.Cl.Noord-Limb.

3

Rudi Donkers

Pro cycling B.

4

Rick Krijt

W.Cl.Princenhage

4

Daniël Vandermieren

Sel.Antwerpen B.

5

Robert Koppers

Restore

5

Jacco Tettelaar

Team Brabant

6

Frank Stijnen

W.Cl.Bergklimmers

6

Alex Ackermans

Sel.Antwerpen B.

7

Karel Poets

Pro cycling België

7

Luc van Roy

Pro cycling B.

8

Hendrik Werner

de Dommelstreek

8

Achim Schmidt

PSC Pulheim D.

9

Rien van Kessel

W.Cl.Noord-Limb.

9

Francois Knarren

W.Cl.Bergklimmers

10

Achim Schmidt

PSC Pulheim D.

10

Peter Schmitz

Tempo







2002

3e etappe

Weert-Stramproy

2002

Eindklassement


1

DanielVandermieren

Sel.Antwerpen B.

1

Dennis v/d Meiden

Restore Pijnacker

2

Henri Hermans

Sel.Antwerpen B.

2

Hendrik Werner

Dommelstreek

3

Hendrik Werner

de Dommelstreek

3

DanielVandermieren

Antwerepn B.

4

Dennis v/d Meiden

Restore

4

Henri Hermans

Antwerepn B.

5

Robert Koppers

Restore

5

Robert Koppers

Restore Pijnacker

6

Achim Schmidt

PSC Pulheim D.

6

Jacco Tettelaar

Brabant 2000

7

Stephan Suy

Campitello Eng.

7

Stan Janssen

Noord Limburg

8

Marc den Hoed

Restore

8

Achim Schmidt

PSC Pulheim D.

9

Ron Stijns

W.Cl.Noord-Limb.

9

Karel Poets

Pro Cycling B.

10

Eddy van Endert

Pro cycling B.

10

Frank Stijnen

Bergklimmers







2003

1e etappe tijdrit

Altweerterheide

2003

2e etappe criterium

Weert

1

Edwin Raats

W.Cl. Eindhoven

1

Kyle Wansley

USA Maastrappers

2

Bobby Lea

USA Maastrapp.

2

Berry Thoolen

de Bergklimmers

3

Achim Schmidt

Goodyear Pulheim D.

3

Paul Odin

Team Orrel Ierland

4

Rien v.Kessel

Noord Limburg

4

Robert Koppens

Restore

5

Nico Albers

Restore

5

Peter Verhouden

W.Cl. Eindhoven

6

Sven Lux

RSG Straelen D.

6

Kees van der Sande

W.V. Princenhage

7

Karel Poets

Prik en Tik Lommel B.

7

Steyn v/d Boom

Son

8

Mario Bronkhorst

RSG Straelen D.

8

Walter Costermans

Sel. Antwerpen

9

Maurice Engbersen

Nederweert

9

Karel Poets

Prik en Tik Lommel

10

Frank Stijnen

de Bergklimmers

10

Richard Balemans

W.V. Princenhage







2003

3e etappe

Stramproy-Strampr.

2003

Eindklassement


1

Henri Hermans

Sel. Antwerpen

1

Kyle Wansley

USA Maastrappers

2

Danny Vanendert

Prik en Tik Lommel

2

Karel Poets

Prik en Tik Lommel

3

Maurice van Rijn

Restore

3

Berrie Thoolen

W.Cl. Bergklimmers

4

Achim Schmidt

Goodyear Pulheim

4

Paul Odin

Ierland Team Orrel

5

Filip Wouters

Sel. Antwerpen

5

Robert Koppens

Restore Pijnacker

6

Maurice Engbersen

Nederweert

6

Walter Costermans

Sel. Antwerpen

7

Robert Koppens

Restore

7

Peter Verhouden

W.Cl. Eindhoven

8

Berry Thoolen

de Bergklimmers

8

Achim Schmidt

Goodyear Pulheim D

9

Greg Bijnen

Noord Limburg

9

Steyn van de Boom

Son

10

Tim Lawson

Team Orrel Eng.

10

Edwin Raats

W.Cl. Eindhoven







2004

1e etappe tijdrit

Altweerterheide

2004

2e etappe criterium

Weert

1

Jurgen Lindhoud

Tos Delft

1

Marc den Hoed

Restore 

2

Bas Raas

Noord-Limburg

2

Edwin Commandeur

Amsterdam

3

Franck Terwel

Reto Arnhem

3

Werner Altenwischer

Amsterdam

4

Pol Stijn 

Tempo Veldhoven

4

Carsten Hamacher

Straelen D.

5

Berrie Thoolen

Bergklimmers Stein

5

Peter Sadler

Team Orrel Eng.

6

Swen Lux

Straelen D.

6

Peter Dam

Tempo Veldhoven

7

Robert Koppers

Restore Pijnacker

7

Franck Terwel

Reto Arnhem

8

Wouter Kersjes

Maaslandster

8

Arthur Hudding

Ede

9

Achim Schmidt

Pulheim D.

9

Peter Verhouden 

W.Cl. Eindhoven

10

Pol Nabben

De Maaskant Cuyk

10

Jurgen Lindhout

Tos Delft







2004

3e etappe

Stramproy-Stramproy

2004

Eindklassement


1

Dennis de Poorter

W.V. Princenhage

1

Marc den Hoed

Restore Pijnacker

2

Berrie Thoolen

Bergklimmers

2

Frank Terwel

Arnhem

3

Pol Nabben

St.Anthonis

3

Peter Verhouden

Eindhoven

4

Frank Vastbinder

Nijmegen

4

Maurice van Rijn

Schipluiden

5

Werner Altenwischer

Amsterdam

5

Werner Altenwischer

Amsterdam

6

Andreas Keuser

M.Gladbach D.

6

Berrie Thoolen

W.Cl.Bergklimmers 

7

Andy Hill

Engeland

7

Paul van Steijn

Leiden

8

Francois Knarren

Bergklimmers

8

Pol Nabben

St. Anthonis

9

Roy Steuten

Maastrappers

9

Robert Koppers

Scheveningen

10

Jelle Roest

Venlo

10

Roy Steuten

Maastrappers







2005

1e etappe tijdrit

Altweerterheide

2005

2e etappe criterium

Weert

1

Edwin Raats

Helmond

1

Jack Schuit

Arnemuiden

2

Jurgen Lindhoud

Rotterdam

2

Berrie Thoolen

Echt

3

Wouter Betting

Den Hoorn

3

Gavim Bates

W.V.Princenhage

4

Pieter Dijkshoorn

Rijsbergen

4

Jurgen Lindhoud

WTO 1 Delft

5

Maurice van Rijn

Restore Pijnacker

5

Roy Steuten

Hunsel

6

Robert Koppers

Den Haag

6

Robert Koppers

Restore Pijnacker

7

Berrie Thoolen

Echt

7

Jan Kusters

Horst - Meterik

8

Roy Steuten

Hunsel

8

Cees van de Sande

St.Williebrord

9

Bas Raas

Eindhoven

9

Chris Monnens

Neeroeteren B.

10

Achim Schmidt

Pulheim D.

10

Tjette van de Buys

W.V.Princenhage







2005

3e etappe

Stramproy-Stramproy

2005

Eindklassement


1

Stephan Lotz

Stein

1

Jack Schuit

W.Cl.Princenhage

2

Bertus van Atten

Restore Pijnacker

2

Jurgen Lindhout

WTOS 1 Delft

3

Auke Broex

Oudekerk/Amstel

3

Robert Koppers

Restore Pijnacker

4

Achim Schmidt

Pulheim D.

4

Berrie Thoolen

W.Cl.Berklimmers

5

Jos Burger

Delft

5

Pieter Dijkshoorn

Rijsbergen

6

Harmen Aalbers

Nijmegen

6

Roy Steuten

 Maastrappers

7

Marc den Hoed

Restore Pijnacker

7

Marc den Hoed

Restore Pijnacker

8

Roy Steuten

Maastrappers

8

Peter Verhouden

W.Cl.Eindhoven

9

Berrie Thoolen

Berklimmers Stein

9

Tjitte van de Buys

W.Cl.Princenhage

10

Jack Schuit

W.V.Princenhage

10

Jan Kusters

Horst-Meterik







2006

1e etappe tijdrit 6   k.m.

Altweerterheide

2006

2e etappe criterium

Weert

1

Dylan de Kok

Steenbergen

1

Edwin Raats

Helmond

2

Edwin Raats

Helmond

2

Marc den Hoed

Pijnacker

3

Wouter Betting

Delft

3

Francois Knarren

Hoensbroek

4

Wladimir Gottfried

Nettetal D.

4

Jifte de Bruin

Nijmegen

5

Rien Stuurhuis

Delft

5

Roland Siegbert

Pulheim D.

6

Achim Schmidt

Pulheim D.

6

Dennis Kwanten

Valkenswaard

7

Rob van Leeuwen

Delft

7

Berrie Thoolen

Echt

8

Jac Schuit

Breda

8

Bas Middendorp

Naaldwijk

9

Djurre Pietersma

Nuth

9

Dylan de Kok

Steenbergen

10

Dirk van Schalen

Helmond

10

Antoine Moonen

Cuijk







2006

3e etappe

Weert-Weert

2006

Eindklassement


1

Tjitte van de Buijs

Breda

1

Wladimir Gottfried

Nettetal D.

2

Robert Koppers

Delft

2

Roland Siegbert

Pulheim D.

3

Roland Siegbert

Pulheim D.

3

Robert Koppers

Restore Pijnacker

4

Wladimir Gottfried

Nettetal D.

4

Tjitte van de Buijs

W.Cl.Princenhage

5

Jifte de Bruin

Nijmegen

5

Dylan de Kok

Steenbergen

6

Jac Schuit

Breda

6

Rien Stuurhuis

Delft

7

Marc den Hoed

Delft

7

Jac Schuit

Breda

8

Stefan Lotz

Stein

8

Stefan Lotz

Stein

9

Rien Stuurhuis

Delft

9

Wouter Betting

Delft

10

Bo Burgmans

Veldhoven

10

Sjef Klerken

Baarlo







2007

1e etappe tijdrit 6   k.m.

Altweerterheide

2007

2e etappe criterium

Weert

1

Roy Steuten

Hunsel

1

Marc den Hoed

Pijnacker

2

Dirk van Schalen

Helmond

2

Patrick Claessens

Meijel

3

Rob Lokate

WIOS Delft

3

Maurice Engbersen

Nederweert

4

Achim Schmidt

Pulheim D.

4

Francois Knarren

Hoensbroek

5

Steve Golla

Torelli Sport Eng.

5

Tom Linten

Balen B.

6

Jolle de Vries

Maastricht

6

Lars Weijers

Gendt

7

Tijmen Moltmaker

Nijmegen

7

Sebastian Nussman

PSC Pulheim D.

8

Marc den Hoed

Restore 

8

Patrick Wingens

Oss

9

Tjitte van de Buijs

W.V.Princenhage

9

John Verhouden

Eindhoven

10

Erik Ruesink

Dinxperlo

10

Jos Burger

WTOS Delft







2007

3e etappe

Weert-Weert

2007

Eindklassement


1

Piotr Kornafel

Straelen D.

1

Marc den Hoed

Restore Pijnacker

2

Kees van der Sanden

St.Williebrord

2

Roy Steuten

Pulheim D.

3

Robert Klijs

Nieuwenhof

3

Dirk van Schalen

Bike sport Helmond

4

Tom Linten 

Balen B.

4

Rob Lokate

WIOS Dellft

5

Roy Steuten

Hunsel

5

Achim Schmidt

Team PSC D.

6

Jefte de Bruin

Nijmegen

6

Patrick Claessens

Meijel

7

Marc den Hoed

Restore

7

Steve Golla

Torelli Sport Eng.

8

Patrick Claessens

Meijel

8

Jolle de Vries

Maastricht

9

Patrick Wingens

Oss

9

Tijmen Moltmaker

Nijmegen

10

Edwin Kas

St.Williebrord

10

Tjitte van de Buijs

W.Cl.Princenhage







2008

1e etappe tijdrit 7,2 k.m.

Wildenberg

2008

2e etappe criterium

Weert

1

Flavio Pasquino

Amsterdam

1

Stepan Roosen

Splendid B.

2

Dylan de Kok

Steenbergen

2

Sten Oostland

Harderwijk

3

Roy Steuten

Nering Bögel

3

Robert Koppers

Restore

4

Steve Golla

Torelli Sport Eng.

4

Tjitte van de Buijs

W.V.Princenhage

5

Jolle de Vries

Bergklimmers

5

Guido Dreesen

Overpelt B.

6

Frank Lingnau

Dinslaken D.

6

Maurice Engbersen

Nieuwenhof

7

Robert van Erp

Weijers Hako.

7

Marc den Hoed

Restore

8

Tom Linten

Toekomstvriend.Balen B

8

Roland Siegberts

Duitsland

9

Robert Koppers

Restore

9

Roel Jetten

Bergklimmers

10

Edwin Raats

Nieuwenhof

10

Francois Knarren

Bergklimmers







2008

3e etappe

Weert-Weert

2008

Eindklassement


1

Tom Linten 

Toekomstvr. B.

1

Flavio Pasquino

Restore Pijnacker

2

Davy Rotmensen

Leiden

2

Tom Linten

Toekomstvrienden

3

Roy Steuten

Nering Bögel

3

Roy Steuten

Nering Bögel

4

Guido Dreesen

Overpelt B.

4

Robert Koppers

Restore Pijnacker

5

Stefan Lotz

Bergklimmers

5

Steve Golla

Torelli Sport

6

Robert Koppers

Restore

6

Robert van Erp

Oss

7

Alex Louwers

Splendid

7

Jolle de Vries

Bergklimmers

8

Erwin Koken

Bergklimmers

8

Giovanni Jansen

Nering Bögel

9

Patrick Bogaerts

Splendid

9

Edwin Raats

Team Nieuwenhof

10

Francois Knarren

Bergklimmers

10

Sten Oostland

Maastr.-W.Cl.Eindh.







2009

1e et. tijdrit 1,9 k.m.

Wildenberg

2009

2e et.Weert-Weert


1

Jolle de Vries

Bergklimmers

1

Antoine Moonen

Nijmegen

2

Roy Steuten

Nering Bögel

2

Stefan Slager

Leerdam

3

Andy van Loon

W.V.Princenhage

3

Dik van Koolwijk

Nijmegen

4

Ferry van Buijtene

Restore

4

Eldert Meeter

Tiel

5

Davy Koppen

Nering Bögel

5

Francois Knarren

Hoensbroek

6

Werner Altenwischer

LRTV Swift

6

Maarten Boonen

Harderwijk

7

Maarten Boonen

W.V.Randmeren

7

Werner Altenwischer

Amsterdam

8

Edwin van de Laar

Restore

8

Christian Bosch

Princenhage

9

Math Stoffels

Linne

9

Piotr Kornafel

Straelen Dld.

10

Wouter Been

WTOS Delft

10

Michel Lasut

Weert







2009

Eindklassement





1

Jolle de Vries

Bergklimmers




2

Roy Steuten

Nering Bögel




3

Andy van Loon

W.V.Princenhage




4

Ferry van Buijtene

Restore




5

Antoine Moonen

Nijmegen




6

Davy Koppen

Nering Bögel




7

Werner Altenwischer

LRTV Swift




8

Maarten Boonen

Harderwijk




9

Math Stoffels

Linne




10

Wouter Been

WTOS Delft










2010

1e et. tijdrit 4,9 k.m.

Wildenberg

2010

2e et. Criterium

Weert

1

Dylan de Kok

W.V.Princenhage

1

Stefan Joosten

Maastricht

2

Steve Golla

C.T.Tony Orrel E.

2

Werner Altenwischer

LRTV Swift

3

Jolle de Vries

Bergklimmers

3

Bert Koelewijn 

Soest

4

Frank Terwel

Elden

4

Niels Hamers

Nering Bögel

5

Eric Ruesink

Dinxperlo

5

Jos Koop

Den Hoorn

6

Wouter Kersjes

Amstenrade

6

Bastian Dick

Bergheim D.

8

Joep Timmermans

Nijmegen

8

Francois Knarren

Bergklimmers

9

Remy Meeuwse

Utrecht

9

Dennis Pijnenburg

Schijndel

10

Ferry van Buytene

W.V.Princenhage

10

Patrick Wingens

Oss







2010

3e etappe Weert-Weert


2010

Eindklassement


1

Wladimir Gottfried

Hinsbeck D.

1

Dylan de Kok

W.V.Princenhage

2

Marc van Grinsven

Deurne

2

Roy Steuten

Bergklimmers

3

Bert Koelewijn

Soest

3

Steve Golla

C.T.Tony Orrel E.

4

Niels Hamers

Nering Bögel

4

Wladimir Gottfried

Hinsbeck D.

5

Werner Altenwischer

LRTV Swift

5

Frank Terwel

Elden

6

Maarten Coolen

Veghel

6

Jolle de Vries

Bergklimmers

7

Erwin Koken

Urmond

7

Patrick Wingens

Oss

8

Rick van den Hurk

Waalre

8

Wouter Kersjes

Amstenrade

9

Berry Roelofs

Groesbeek

9

Eric Ruesink

Dinxperlo

10

Francois Knarren 

Bergklimmers

10

Remi Meeuwse

Utrecht


 




 

 

Ploegenklassement

1986

H.B.Electro  Weert

Super  Weert

Vaat 69  Venlo

1987

Super  Weert

Wijnands  Swalmen

Beterfoon   Siebengewald

1988

Super  Weert

Schoenmakers   Eindhoven

Geurts  Echt

1989

Super  Weert

Schoenmakers   Eindhoven

van Tuel  Weert

1990

Schoenmakers   Eindhoven

Expo  Reuver

de Wacht  Weert

1991

van Tuel  Weert

Expo  Reuver

van Espen  Belgie

1992

van Tuel  Weert

de Maastrappers Horn

Radrenclub Gunther   Duitsland

1993

van   Tuel/Thissen-Weert

Janssen/Giant-Stramproy

Radrenclub Gunther   Duitsland

1994

Scharlottenburg   Berlijn

Janssen/Giant-Stramproy

ECW Belgie

1995

Wielerclub de   Maastrappers

Immo de Dijle  Belgie

Janssen/Giant   Stramproy

1996

Nord Chalet Mailleux   Belgie

Macclesfield Engeland

Immo de Dijle Belgie

1997

De Waardrenners   Hoekse Waard

V.C.Ardennes Mailleux   Belgie

Stroucken Cycling   Belgie

1998

V.C.Ardennes Mailleux   Belgie

Immo de Dijle  Belgie

Trillion v.Herten

1999

Macclesfield Engeland

Wielerclub   Zuid-Limburg

Trillion v.Herten

2000

Wielerclub   Zuid-Limburg

Bike World/Nedam  Heythuysen

Macclesfield Engeland

2001

Restore   Cyclingteam  Pijnacker

TWC Noord-Limburg

W.Cl. Bergklimmers   Stein

2002

Restore   Cyclingteam  Pijnacker

Prov.Selectie   Antwerpen B.

TWC Noord Limburg

2003

Wielerclub de   Maastrappers

Restore Cyclingteam   Pijnacker

W.V. Princenhage   Breda

2004

Restore Cyclingteam   Pijnacker

W.Cl. De Maastrappers   Horn

W.Cl. Bergklimmers   Stein

2005

Restore Cyclingteam   Pijnacker

WTOS Delft 1

W.V. Princenhage   Breda

2006

Wielerclub de   Maastrappers

Restore Cyclingteam   Pijnacker

WTOS Delft

2007

Wielerclub de   Bergklimmers Stein

TWC de Kempen   Valkenswaard

W.Cl.de Maastrappers   Horn

2008

Restore Cyclingteam   Pijnacker

Nering Bögel Weert

Toekomstvrienden   Balen B.

2009

Nering Bögel Weert

W.Cl.Maastrappers-W.Cl.Eindhoven

W.V. Princenhage   Breda

2010

W.V. Princenhage   Breda

W.Cl. Bergklimmers   Stein

USWV de Domrenners   Utrecht


               Het jurycorps van de laatste  Rog-Tour in 2010