Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Senioren top 10 1984

seniorentoptien1984

Weert  IJzeren man  1 april   semi-klassieker
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Henrie Maatje Nuenen; 3 H.Rijkers St.Michielsgestel; 4 Jan Smits Nuenen; 5 Paul van de Heuvel Montfort; 6 Sjra Vergooszen Susteren; 7 Toon van de Berg Rijkevoort; 8 R.van Liempd Amsterdam; 9 L. van Dijk Schijndel; 10 Nol van Pol Echt.

                         Rien van der Heijden en Jan van Boxtel ( R )

 
Wanroy  15 april   semi-klassieker
1 Henrie Maatje Nuenen; 2 Toon van de Berg Rijkevoort; 3 Stefan van Hees Heeze; 4 Ger Hermans Reuver; 5 Math Simons Reuver; 6 Jo Broeren St.Michielsgestel; 7 Leo Vaessen Swalmen; 8 G.Hageman Eindhoven; 9 Piet Coumans Someren; 10 John Caris Heythuysen.
Ploegenklassement
1 Verkoelen Beegden; 2
 
Echt   21 april 
1 Toon van de Berg Rijkevoort; 2 Henrie Maatje Nuenen; 3 J.Hermans Weert; 4 Toon van Lankveld de Rips; 5 Paul van de Heuvel Montfort; 6 Leo Vaessen Swalmen; 7 Sjra Vergooszen Susteren; 8 R. van Liempd Amsterdam; 9 Jan Smits Nuenen; 10 Frits Kuipers Maasbracht.
 
Haelen  22 april
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Jo Broeren St.Michielsgestel; 3 Jan van Boxtel Mill; 4 Huub Aan den Boom Neer; 5 Sjra Vergooszen Susteren; 6 R.van Liempd Amsterdam; 7 Peter Thoolen Echt; 8 Toon van de Berg Rijkevoort; 9 H.Rijkers St.Michielsgestel; 10 Jan Smits Nuenen.
 
Sittard  29 april
1 Jan Smits Nuenen; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Stefan van Hees Heeze; 4 René van Liempd Amsterdam; 5 J.Broeren St.Michielsgestel; 6 Henrie Maatje Nuenen; 7 Paul van de Heuvel Montfort; 8 Piet Coumans Someren; 9 H.Rijkers St.Michielsgestel; 10 l.Coumans Someren; 11 Tom Bakker Meijel; 12 Leo Vaessen Swalmen; 13 Peter Thoolen Echt; 14 Ger Hermans Reuver; 15 W.Halferkamps Venlo.
 
Zeelst  12 mei
1 Henrie Maatje Nuenen; 2 Jan Smits Nuenen; 3 H.Rijers St.michielsgestel; 4 Stefan van Hees Heeze; 5 Frans van Geffen Veldhoven; 6 J.Broeren St.Michielsgestel; 7 Tom Bakker Meijel; 8 G.Willems Cuijk; 9 Jan van Boxtel Mill; 10 G.Hageman Eindhoven.
 
Deurne  de Snoerts  13 mei
1 Leo Vaessen Swalmen;   7 Tom Bakker Meijel;

      Lei Vaessen (Swalmen)  wint meestal met voorsprong

 
Beesel  20 mei
1 Toon van de Berg Rijckevoort; 2 Leo Vaessen Swalmen; 3 Ger Hermans Reuver; 4 Henri Maatje Nuenen; 5 Albert Reuvers Heythuysen;  6 H.Rijkers St.Michielsgestel; 7 Jan van Boxtel Mill; 8 Piet Coumans Someren;  9 Sjra Vergooszen Susteren; 10 Paul van de Heuvel Montfort; 11 Frans Hintzen Echt; 12 Frits Kuipers Echt; 13 Frans van Geffen Veldhoven; 14 J.Broeren St.Michielsgestel; 15 Theo van Mil Alverna. 
 
Roermond  27 mei
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Paul van de Heuvel Montfort; 3 Toon van de Berg Rijckevoort; 4 H.Rijkers St.Michielsgestel; 5 John Caris Heythuysen; 6  Ger Hermans Reuver; 7 Jan Smits Nuenen; 8 J.Broeren St.Michielsgestel; 9 Stefan van Hees Heeze; 10 H. van Liempd Amsterdam; 11 Tom Bakker Meijel; 12 Huub aan den Boom Neer; 13 J.van Dooren Heeze; 14 H.Renet Echt; 15 J.Claassen Oploo.

                         Sjra Vergooszen met kleine fan     

 
Grathem  9 juni
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Ger Hermans Reuver; 4 Peter Thoolen Echt; 5 Paul van de Heuvel Montfort; 6 René  van Liempd Amsterdam; 7 Jo Broeren St.Michielsgestel; 8 Huub aan den Boom Neer; 9 Frans van Geffen Veldhoven; 10 J.Hermans Weert.
 
Nederweert  10 juni
1 Frans Hintzen Echt; 2 Sjra  Vergooszen Susteren; 3 John Meuleners Susteren; 4 Frits Kuipers Maasbracht; 5 Huub aan den Boom Neer; 6 Piet Engbersen Venray; 7 Albert Reuvers Heythuysen; 8 John Caris Heythuysen; 9 Harrie  van Heugten Ospel; 10 Hen Renet Echt.

 
Ittervoort  11 juni
1 H.Renet Echt; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Toon van de Berg Rijckevoort; 4 Frans Hintzen Echt; 5 Jo Broeren St.Michielsgestel; 6 Huub aan den Boom Neer; 7 R. van Liempd Amsterdam; 8 H.Rijkers St. Michielsgestel; 9 L.van Dijk Schijndel; 10 Albert Reuvers Heythuysen.
 
Neer  23 juni  Provinciaal kampioenschap
Limburg
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Peter Thoolen Echt; 3 Paul van de Heuvel Montfort; 4 Ger Hermans Reuver; 5 Frans Hintzen Echt.
Nrd.Brabant
1 Toon van de Berg Rijkevoort; 2 Jo Broeren St.Michielsgestel; 3 Peter van de Bungelaar St.Anthonis; 4 Stefan van Hees Heeze; 5 G.Willems Luyksgestel.
 
Wanroy  24 juni
1 Toon van de Berg Rijkevoort; 2 Ger Hermans Reuver; 3 Piet Engbersen Venray; 4 Albert Reuvers Heythuysen; 5 Frans van Geffen Veldhoven; 6 Stefan van Hees Heeze; 7 Piet Coumans Someren; 8 Gerrit van der Steeg Wanroy; 9 Huub aan den Boom Neer; 10 Peter van de Bungelaar St.Anthonis.

     Toon van de Berg wint de tijdrit in de Pijl van Limburg, zijn beloning is  de leiderstrui, Jan Beckers  help een handje

 
Eindhoven  Baan  25 juni  baankampioenschap
Afvallingsrace
1 Jan Smits Nuenen; 2
Criterium
1 Henrie Maatje Nuenen; 2
Eindklassement
1 Henrie Maatje Nuenen; 2
 
Heel  1 juli
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 John Caris Heythuysen; 3 Ger Hermans Reuver; 4 Hay Camps Venray; 5 Jan Smits Nuenen; 6 J.Broeren St.Michielsgestel; 7 Paul van de Heuvel Montfort; 8 Henri Maatje Nuenen; 9 Huub aan den Boom Neer; 10 Sjra Vergooszen  Susteren.
 
Deurne  8 juli
1 Henrie Maatje Nuenen; 2 P. van Grinsven St.Michielsgestel; 3 Jo Scholten Nieuwstadt; 4 Peter van de Bungelaar St.Anthonis; 5 Sjra Vergooszen Susteren; 6 Jan Smits Nuenen; 7 H.Rijkers St.Michielsgestel; 8 J.Broeren St.Michielsgestel; 9 René van Liempd Amsterdam; 10 Paul van de Heuvel Montfort; 11 Harrie van Heugten Ospel; 12 Sjra Wassen Posterholt; 13 Gerald van Hees Heeze; 14 Frans van Geffen Veldhoven; 15 Leo Vaessen Stramproy.
 
Eindhoven  15 juli  NWB kampioenschap
1 Peter Thoolen Echt; 2 Harrie van Heugten Ospel; 3 Henrie Maatje Nuenen; 4 Jo Broeren St.Michielsgestel; 5 Frits Kuipers Maasbracht; 6 Peter van de Bungelaar St.Anthonis; 7 H.Renet Echt; 8 John Caris Heythuysen; 9 P. van Grinsven St.Michielsgestel; 10 Piet Coumans Someren.
 
Heythuysen  21 juli
1 Frans Hintzen Echt; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 H.Rijkers St.Michielsgestel; 4 Tom Bakker Meijel; 5 Peter van de Bungelaar St. Anthonis; 6 Jo Broeren St.Michielsgestel; 7 Paul van de Heuvel Montfort; 8 Albert Reuvers Heythuysen; 9 Hen Renet Echt; 10 Th.van Mill Cuijk.

                   Frans Hintzen na zijn zege in Heythuysen

 
Obbicht  23 juli
1 Jo Scholten Nieuwstadt; 2 Harrie van Heugten Ospel; 3 Gerald van Hees Heeze; 4 H.Rijkers St.Michielsgestel; 5 Th.van Mill ; 6 Ger Hermans Reuver; 7 Leo Vaessen Swalmen; 8 Henrie Maatje Nuenen; 9 Sjra Vergooszen Susteren; 10 Paul van de Heuvel Montfort; 11 Frans Hintzen Echt; 12 Huub aan den Boom Neer; 13 Hans van der Sanden Nijmegen; 14 John Caris Heythuysen; 15 Stefan van Hees Heeze.
 
Maasbracht  28 juli
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 H.Rijkers St.Michielsgestel; 3 Frans Hintzen Echt; 4 Peter Thoolen Echt; 5 Paul van de Heuvel Montfort; 6 J.Broeren St.Michielsgestel; 7 Jan Smits  Nuenen; 8 Peter van de Bungelaar St.Anthonis; 9 John Caris Heythuysen; 10 Frans van Geffen Veldhoven; 11 Wiel Leurs Posterholt; 12 Ger Hermans Reuver; 13 Hen Renet Echt; 14 Leo Vaessen Swalmen; 15 L.Koks  Roermond.
 
Heeze  5 augustus
1 Henrie Maatje Nuenen; 2 Jo Scholten Nieuwstadt; 3 Gerald van Hees Heeze; 4 Peter van de Bungelaar St.Anthonis; 5 Ger Hermans Reuver; 6 John Caris Heythuysen; 7 Stefan van Hees Heeze; 8 Sjra Vergooszen Susteren; 9 Peter Thoolen Echt; 10 Frans van Geffen Veldhoven.

                                     Henri Maatje op de Cauberg in de Pijl van Limburg

 
Roggel  19 augustus
1 Frans van Geffen  Veldhoven; 2 Hen Renet Echt; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Gerald van Hees Heeze; 5 Henk Arts Wanroy; 6 J.Claassen Oploo; 7 Piet Engbersen Venray; 8 Jo Knoops Echt; 9 J.Driessen Beers; 10 Har Janssen Kessel.
 
Sint Joost  26 augustus
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Hen Renet Echt; 3 Jan Smits Nuenen; 4 Frans Hintzen Echt; 5 Harrie van Heugten Ospel; 6  H.Rijkers St.Michielsgestel; 7 Theo van Mil Cuijk; 8 Peter Thoolen Echt; 9 Paul van den Heuvel Montfort; 10 Frans van Geffen Veldhoven.
 
Mol   België  9 september
1 Leon van Genechten Geel B.; 2 Ger Hermans Reuver; 3 Frans De Ceulaar  B.; 4 Leo van Rompay B.; 5 Ludo Poels B.
 
Reuver  30 september
1 Henrie Maatje Nuenen; 2 Leo Vaessen Swalmen; 3 G.Willems Cuijk; 4 Harrie van Heugten Ospel; 5 Piet Coumans Someren; 6 Ger Hermans Reuver; 7 Jan Smits Nuenen; 8 Peter Thoolen Echt; 9 Frans van Geffen Veldhoven; 10 Hen Renet Echt; 11 Jo Scholten Nieuwstadt; 12 Jo Knoops Echt; 13 Paul van de Heuvel Montfort; 14 John  Meuleners Susteren; 15 Theo van Mil Alverna.

         André Peperkamp sleurt vóór Lei Vaessen en Joop de Groot