Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Senioren top 10 1985


Eindhoven  31 maart
1 Hen Renet Echt; 2 Jan Smits Nuenen; 3 Albert  Pieters Eindhoven; 4 Peter Thoolen Echt; 5 Frans van Geffen Westerhoven; 6 Harrie van Heugten Ospel; 7 Hans van der Zanden Nijmegen; 8 Louis Leenen Nederweert; 9 Stefan van Hees Heeze; 10 D. van Moorsel Nuenen; 11 Paul van de Heuvel Montfort; 12 Chris Driessen Beers; 13 Ger Hermans Reuver; 14 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 15 John Meuleners Susteren.
 
Haelen  8 april

1 Math Simons Reuver; 2 John Meuleners Susteren; 3 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 4 M. der Kinderen Schijndel; 5 Bert Hoedemakers Eerde; 6 Jan Smits Nuenen; 7 Albert Pieters Eindhoven; 8 Wiel Leurs Posterholt; 9 L.Leurs Echt; 10 Frans van Geffen Westerhoven; 11 Ger Hermans Reuver; 12 Jo Knoops Echt; 13 G.Hageman Eindhoven; 14 Piet Coumans Someren; 15 Henrie Maatje Nuenen.
 
Weert  IJzeren man  14 april
1 Bert Hoedemakers Eerde; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Sjra Vergooszen Susteren; 4 Harrie van Heugten Ospel; 5 J.Knoops Echt; 6 Frans van Geffen Westerhoven; 7 Gerrie Jansen Blerick; 8 John Meuleners Susteren; 9 Wim Vleeshouwers Stramproy; 10 Jan Smits Nuenen; 11 Wim Wintraeken Nieuwstadt; 12 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 13 Har Janssen Kessel; 14 Wiel Leurs Posterholt; 15 L. Coumans Someren.
 
Baarlo  Baan  21 april
1 Bert Hoedemakers Eerde; 2 Ger Hermans Reuver; 3 Wim Wintraeken Nieuwstadt; 4 Henrie Maatje Nuenen; 5 Ad van Laarhoven Nuenen; 6 K.Bex Haelen; 7 Theo van Mil Cuijk; 8 Hay Camps Venray; 9 Jo Scholten Nieuwstadt; 10 H.Menke Eindhoven; 11 Jan Smits Nuenen; 12 Albert Pieters Eindhoven; 13 Gerrie Jansen Blerick; 14 Hen Renet Echt; 15 Peter Thoolen Echt.
 
Echt  28 april
1 Peter Thoolen Echt; 2 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 3 Stefan van Hees Heeze; 4 Albert Reuvers Heythuysen; 5 Jo Knoops Echt; 6 Theo van Mil Cuijk; 7 Wim Vleeshouwers Stramproy; 8 John Meuleners Susteren; 9 Frans van Geffen Westerhoven; 10 Jan Smits Nuenen; 11 Harrie van Heugten Ospel; 12 Paul van den Heuvel Montfort; 13 Chris Driessen Beers; 14 G.Hageman Eindhoven; 15 Jo Scholten Nieuwstadt.
 
Mardeuil  Frankrijk  11 mei
1 Jo Scholten Posterholt; 2 Ger Hermans  Reuver; 3  Peter Thoolen Echt; 4 Schewen Fr. 5 Dupin Fr.; 6 Bordier Fr.; 7 Cartier Fr.; 8 Godet Fr.; 9 Messam Fr.; 10 Viera Fr.; 13 Albert Reuvers Heythuysen; 15 Jo Knoops Echt.
 
Broyes  Frankrijk  12 mei
1 J.Buri  Frankrijk ; 2 Ger Hermans Reuver;  4 Peter Thoolen Echt; 6 Jo Scholten Posterholt; 7 Hen Renet Echt; 10 Jo Knoops Echt; 13 Paul van de Heuvel Montfort; 16 Huub Reuvers Heythuysen. Allen van de ploeg  Klein Paries  uit Heuythuysen
 
Soerendonk  12 mei
1 Bert Hoedemakers Eerde; 2 Henrie Maatje Nuenen; 3 Stefan van Hees Heeze; 4 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 5 Piet Engbersen Venray; 6 Wim Vleeshouwers Stramproy; 7 Leo Weijers Baarlo;  8 Hans van der Zanden Nijmegen; 9 L.Coumans Someren; 10 Math Simons Reuver; 11 Sjra Vergooszen Susteren; 12 Jan Smits Nuenen; 13 Albert Pieters Eindhoven; 14 Gerrie Jansen Blerick; 15 Frans van Geffen Westerhoven.

                                 Bert Hoedemakers veel te sterk voor de Senioren
.
Den Dungen  16 mei
1 Peter Thoolen Echt; 2 Stefan van Hees Heeze; 3 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 4 Albert Pieters Eindhoven; 5 Bert Hoedemakers Eerde; 6 Jan Smits Nuenen; 7 Frans van Geffen Westerhoven; 8 M.der Kinderen Schijndel; 9 G.Hageman Eindhoven; 10 Henrie Maatje Nuenen; 11 John Caris Heythuysen; 12 Hans van der Sanden Nijmegen; 13 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 14 Hen Renet Echt; 15 Gerrie Jansen Blerick.
 
Nederweert  26 mei
1 Ger Hermans Reuver; 2 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 3 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 4 Jan Bakker Nederweert; 5 Bert Hoedemakers Eerde; 6 Peter Thoolen Echt; 7 Piet Engbersen Venray; 8 Stefan van Hees Heeze; 9 Sjra Vergooszen Susteren; 10 Harrie van Heugten Ospel; 11 Jan Smits Nuenen; 12 Gerald van Hees Heeze; 13 Albert Pieters Eindhoven; 14 Piet Coumans Someren; 15 Jo Scholten Nieuwstadt.
 
Grathem  27 mei
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Peter Thoolen Echt; 3 Harrie van Heugten Ospel; 4 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 5 Piet Engbersen Venray; 6 D. van Moorsel Nuenen; 7 Jan Smits Nuenen; 8 Albert Pieters Eindhoven; 9 Toon van Lankveld de Rips; 10 Leo Weijers Baarlo; 11 Frans van Geffen Westerhoven; 12 Sjra Wassen Posterholt; 13 Gerald van Hees Heeze; 14 Paul van de Heuvel Montfort; 15 Hen Renet Echt.
 
Wanroy  15 juni
1 Piet Engbersen Venray; 2 Bert Hoedemakers Eerde; 3 Henrie Maatje Nuenen; 4 Albert Pieters Eindhoven; 5 Peter Thoolen Echt; 6 Sjra Vergooszen Susteren; 7 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 8 Jan Smits Nuenen; 9 Theo van Mil Cuijk; 10 P.Claessen Wilbertsoord; 11 Harrie van Heugten Ospel; 12 Gerald  van Hees Heeze; 13 Paul van de Heuvel Montfort; 14 H.Menke Eindhoven; 15 Piet Coumans Someren.

     Piet Engbersen op kop met o.a. Jack Creemers-Piet Peters-Paul van de Heuvel

 
Meijel  16 juni
1 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 2 Peter Thoolen Echt; 3 Bert Hoedemakers eerde; 4 Sjra Vergooszen Susteren; 5 Henrie Maatje Nuenen; 6 M. de Kinderen Schijndel; 7 Hen Renet Echt; 8 Theo van Mil Cuijk; 9 Frans van Geffen Westerhoven; 10 Harrie van Heugten Ospel; 11 Wiel Leurs Posterholt; 12 Jan Smits Nuenen; 13 Gerrie Jansen Blerick; 14 Jo Knoops Echt; 15 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven.
 
Neer  29 juni
1 Henrie Maatje Nuenen; 2 Ger Hermans Reuver; 3 Sjra Vergooszen Susteren;  4 Albert Pieters Eindhoven; 5 Gerrie Jansen Blerick; 6 Jan Smits Nuenen; 7 Harrie van Heugten Ospel; 8 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 9 G.Willems Luyksgestel; 10 Wiel Leurs Posterholt; 11 Theo van Mil Cuijk; 12 Piet Engbersen Venray; 13 Piet Coumans Someren; 14 Jan Bakker Nederweert; 15 Leo Weijers Baarlo.
 
Maasbracht  6 juli
1 Sjra Vergooszen Susteren; Peter Thoolen Echt; 3 Jan Smits Nuenen; 4 Gerrie Jansen Blerick; 5 Albert Pieters Eindhoven; 6 Jo Knoops Echt; 7 Frits Kuipers Maasbracht; 8 Har Janssen Kessel; 9 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 10 Harrie van Heugten Ospel; 11 Ger Hermans  Reuver; 12 Wiel Leurs Posterholt; 13 Theo van Mil Cuijk; 14 Jan Bakker Nederweert; 15 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven.
 
Deurne  7 juli
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Peter Thoolen Echt; 3 Bert Hoedemakers Eerde; 4 Frans van Geffen Westerhoven; 5 Jan Smits Nuenen; 6 Albert Pieters Eindhoven; 7 Hen Renet Echt; 8 Harrie van Heugten Ospel; 9 Frans Hintzen Echt; 10 Henrie Maatje Nuenen; 11 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 12 Ger Hermans Reuver; 13 Gerrie Jansen Blerick; 14 D. van Moorsel Nuenen; 15 Jo Knoops Echt.
 
Melderslo  13 juli
1 Jan Smits Nuenen; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Henrie Maatje Nuenen; 4 Paul van de Heuvel Montfort; 5 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 6 Albert Pieters Eindhoven; 7 Hen Renet Echt; 8 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 9 Ger Hermans Reuver; 10 John Caris Heythuysen.
 
Montfort  14 juli   NWB kampioenschap
1 Henrie Maatje Nuenen; 2 Harrie van Heugten Ospel; 3 Wiel Leurs Posterholt; 4 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 5 Wim Vleeshouwers Stramproy; 6 Jo Scholten Nieuwstadt; 7 H.Menke Eindhoven; 8 Frits Kuipers Maasbracht; 9 Gerald van Hees Heeze; 10 Math Simons Reuver.

                        Henri Maatje kampioen van 1985

 
Neeritter  21 juli
1 Wiel Leurs Posterholt; 2 Albert Reuvers Heythuysen; 3 Gerald van Hees Heeze; 4 Ton Weltens Heythuysen; 5 Wim Vleeshouwers Stramproy; 6 Math Simons Reuver; 7 Jan Smits Nuenen; 8 Sjra Vergooszen Susteren; 9 Peter Thoolen Echt; 10 Ad van Laarhoven Valkenswaard.

                                    Wiel Leurs


Kessel Eik  4 augustus  Provinciaal kampioenschap
Limburg
1 Ger Hermans Reuver; 2 Jo Scholten Nieuwstadt; 3 Gerrie Jansen Blerick; 4 Wiel Leurs Posterholt; 5 Wim Vleeshouwers Stramproy; 6 Paul van de Heuvel Montfort; 7 Leo Weijers Baarlo.
Nrd.Brabant
1 Stefan van Hees Heeze; 2 Piet Coumans Someren; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 Frans van Geffen Westerhoven; 5 Theo van Mil Cuijk; 6 C.Driessen Beers; 7 D. van Moorsel Nuenen; 8 L.Coumans Someren.

     Ger Hermans wordt Limburgs kampioen vóór Jo Scholten ( L. ) en Gerrie Jansen.

 
Heythuysen  10 augustus
1 Ger Hermans Reuver; 2 Albert Reuvers Heythuysen; 3 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 4 Albert Pieters Eindhoven; 5 Ton Welten Heythuysen; 6 Peter Thoolen Echt; 7 Harrie van Heugten Ospel; 8 D. van Moorsel Nuenen; 9 Hen Renet Echt; 10 Har Janssen Kessel; 11 Jan Bakker Nederweert; 12 Wim Vleeshouwers Stramproy; 13 Piet Coumans Someren; 14 J.Jeurissen Roermond; 15 Theo van Mil  Cuijk.
 
Heeze  11 augustus
1 Stefan van Hees  Heeze; 2 Theo van Mil  Cuijk; 3 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 4 Albert Pieters Eindhoven; 5 Frans van Geffen Westerhoven; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Paul van de Heuvel Montfort; 8 Henrie Maatje Nuenen; 9 Bert Hoedemakers Eerde; 10 Ad van Laarhoven Valkenswaard.
 
Someren  14 augustus
1 Theo van Mil Cuijk; 2 Ger Hermans Reuver; 3 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 4 Frans van Geffen Westerhoven; 5 Piet Coumans Someren; 6 Ad van Laarhoven Someren; 7 Sjra Vergooszen Susteren; 8 Bert Hoedemakers Eerde; 9 Hen Renet Echt; 10 Ton Weltens  Heythuysen.
 
Erpendorf   Oostenrijk   17 augustus
1 Klaus Franz  Oostenrijk; 2 Ger Hermans Reuver; 3 Albert Reuvers Heythuysen; 4 Hans Jöchl Erpendorf O.; 5 Roberto Urbani Italië; 22 Hans van der Zanden Ned.; 31 Wim Graat Ned.; 
 
Belfeld  25 augustus
Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Peter Thoolen Echt; 4 Ger Hermans Reuver; 5 Bert Hoedemakers Eerde; 6 Stefan van Hees Heeze; 7 Frans van Geffen Westerhoven; 8 Theo van Mil Cuijk; 9 P.Claessen Wilbertsoord; 10 Ton Madou Baarlo; 11 Gerrie Jansen Blerick; 12 G.Willems Cuijk; 13 Louis Leenen Nederweert; 14  Wim Vleeshouwers Stramproy; 15 Ton Weltens Heythuysen.

                                      Eindelijk een zege voor Arno Schoenmakers

 
Posterholt  31 augustus
1 Henrie Maatje Nuenen; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 Paul van de Heuvel Montfort; 5 Jan Smits Nuenen; 6 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 7 H.Menke Eindhoven; 8 Wiel Leurs Posterholt; 9 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 10 Sjra Wassen Posterholt.
 
Susteren  1 september
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Gerrie Jansen Blerick; 3 Jan Smits Nuenen; 4 Albert Pieters Eindhoven; 5 Peter Thoolen Echt;6 Piet Engbersen Venray; 7 Frans van Geffen Westerhoven; 8 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 9 Wim Vleeshouwers Stramproy; 10 Sjra Wassen Posterholt.
 
Horn  29 september
1 Sjra Vergooszen  Susteren; 2 Bert Hoedemakers Eerde; 3 Jan Smits Nuenen; 4 Frans van Geffen Westerhoven; 5 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 6 Theo van Mil Cuijk; 7 Harrie van Heugten Ospel; 8 Henrie Maatje Nuenen; 9 Piet Coumans Someren; 10 Piet Engbersen Venray.


      Sjra Vergooszen wint elk jaar zijn koersen, of solo of in de spurt het maakt hem niets uit